کدام کاندوم خاردار لذت بیشتری دارد

کدام کاندوم خاردار لذت بیشتری دارد

کدام کاندوم خاردار لذت بیشتری دارد ؟

    این یک سوال اساسی است! برای کسانی که در انبوهی از کاندوم ها به دنبال کاندومی می گردند که با آن یک رابطه استثنایی را تجربه کنند، این کار چندان هم راحت نیست زیرا در حال حاضر که این مقاله را مطالعه می کنید بیش از 200 نوع کاندوم خاردار با کیفیت در بازار وجود دارد. اما کدام یک از این کاندوم ها لذت بیشتری برای رابطه ما با خود به همراه می آورند؟ بگذارید قبل از شروع معرفی کاندوم ها چندسوال و نکته اساسی در رابطه با خرید کاندوم خاردار را توضیح دهیم:

چه کاندومی واقعا برای خانم ها لذت بخش است و چه کاندوم به آنها آسیب وارد می کند؟

بگذارید برای توضیح این مسئله ساختار واژن را با هم بررسی کنیم: واژن ازیک بافت بسیار حساس با پوستی نازک تشکیل شده است که بسیار بسیار حساس است، این بخش از بدن خانم ها به دلیل داخلی بودن و مرطوب بودن محیط بسیار مطلوبی برای رشد انواع باکتری ها و قارچ ها می باشد، واژن طراحی شده است تا بوسیله آلت مردانه با پوستی لطیف و تمیز هم لذت ببرد ! حال ما می خواهیم این لذت را دوچندان کنیم اما چگونه ؟ تا چه حد مجاز به انجام آن هستیم ؟

کاندوم چندبار مصرف با خارهای بسیار درشت ممنوع

کاندوم چندبار مصرف یا کاندوم ژله ای که با نام های دیگر هم بیان می شوند از جمله کاندوم هایی هستند که برای محیط واژن خانم ها بسیار خطرناک هستند. این کاندوم ها علاوه بر اینکه باعث ایجاد خراشهای سطحی بر دیواره واژن که در دراز مدت باعث ایجاد عفونت های بسیار خطرناک و بوی بد واژن می شوند باعث رشد انواع باکتری و ویروس روی خود کاندوم هم می شوند !

کاندوم ژله ایبدین ترتیب باکتری های رشد داده شد با تعداد بیشتر از قبل این بار هم وارد مجاری آلت تناسلی مردانه می شوند و هم وارد واژن خانم ها و هردو را گرفتار عفونت های بسیار خطرناک می کند، الزامیست بدانید این کاندوم ها برخلاف چیزی که ادعا می شوند قابل شستشو نیستند حتی آنها را با الکل هم نمی توان ضد عفونی کرد زیرا ساختار آنها با الکل واکنش می دهد و شستشوی آنها با مواد صابونی نیز اثر چندانی ندارد.

چه کاندومی واقعا برای خانم ها لذت بخش است ؟

با توجه به نکاتی که پیشتر توضیح داده شد، منظور از کاندوم خاردار کاندومی نیست که با سیم خاردار پوشیده شده باشد یا اینکه پس از باز کردن بسته بندی توقع مشاهده یک کاکتوس از کاکتوس های بیابان های تگزاس را داشته باشید! کاندوم خاردا آن هم از نوعی که تحریک کننده باشد و برای خانم ها ضرر نداشته باشد یعنی کاندومی که دارای برجستکی های بسیار کم تا نرمال باشد و اگر هم دارای برجستگه نرمال است (بیشتر از کم) باید برجستگی ها (خارها) بسیار نرم و با کیفیت باشند تا اگر کاندوم دارای مواد تاخیری بود و بنا بود که رابطه جنسی به درازا بی انجامد نتیجه دخول و خروج های متعدد ایجاد خراشهای مختلف و مشکلات بزرگ و کوچک نکند.

آیا کاندوم خاردار حتما باید روان کننده داشته باشد و دارای حلقه باشد ؟

این سوال دو بخش است، جواب بخش اول بله است، البته برخی از خانم ها در هنگام رابطه به طور طبیعی از واژن خود مواد ژلاتینی روان کننده ترشح می کنند اما اغلب اینگونه نیستند و باید خودتان دستتان بی آید یا این مسئله سوال شود، زیرا کاندوم خاردار چه ریز چه درشت در صورت عدم وجود روان کننده کافی می تواند آزار دهنده باشد. جواب بخش دوم این سوال الزاما بله نیست چون خود کاندوم خاردار به خودی خود تحریک کننده است و وجود حلقه در ابتدا یا انتها یک آپشن اضافه محصوب می شود و بود و نبودش زیاد تفاوتی ایجاد نمی کند چون تاثیر تحریک کنندگی خارها به طور کامل حلقه ها را تحت الشعاع قرار می دهد.

آیا کاندوم خاردار چندبار مصرف است اگر خاردرشت باشد چطور ؟

خیر و بازهم خیر، هیچ چیز در رابطه جنسی نمی تواند چندبار مصرف باشد، این بخش از بدن بسیار حساس است و حتی در استفاده از لوازم جنسی یکبار مصرف هم بسیار باید محتاط بود و بهداشت را رعایت کرد چه به رصد به اینکه از یک وسیله چند بار بخواهیم استفاده کنیم! لطفا و خواهشا گول تبلیغات سوء و پر رنگ و لعاب رسانه های مجازی و غیر مجازی را نخورید و با جان و سلامت خود به خاطر یک لذت کوتاه مدت (تازه اگر پای لذتی هم در میان باشد) بازی نکنید.

اما برویم سراغ بخش اصلی این مقاله یعنی معرفی کاندوم های خاردار با کیفیت و مناسب برای برقراری یک رابطه لذت بخش و دلچسب با ایجاد حس رضایت در هر دو رابطه:

کدام کاندوم خاردار لذت بیشتری دارد :

همانطور که پیشتر هم توضیح دادیم کاندوم خاردار در بازار تنوع بسیار زیادی دارد! این تنوع که بیشتر از 200 مدل را پوشش می دهد قالبا باعث گیجی در انتخاب می شود، وبسایت تخصصی کاندومک با دارا بودن نماد اعتماد دو ستاره و بالاترین میزان رای اعتماد در میان فروشگاه های لوازم جنسی موجود در کشور می تواند با دوری از هرگونه تعصب و فقط بر اساس اطلاعات علمی درباره هر کاندوم لیستی از این کاندوم های خاردار را در اختیار شما خوانندگان محترم این مقاله قرار دهد :

کاندوم خاردرشت کدکس

کاندوم خاردرشت کدکس

این کاندوم که به نحوی گل سرسبد کاندوم های خاردار برند محبوب و با کیفیت ناچ کدکس به حساب می آید یک کاندوم خاردرشت (اما نه آنقدر درشت که باعث آسب بشود) می باشد. کاندوم خاردرشت کدکس با خارهای مهندسی شده ی درشت، بهره بری از لاتکس بسیار با کیفیت، دارا بودن نوک ذخیره ساز مایع منی و مواد روان کننده، یک کاندوم خاردرشت استثنایی به حساب می اید و افرادی که به دنبال کاندوم خاردرشت بی ضرر می گردد این گزینه بهترین انتخاب برایشان بحساب می آید.

کاندوم خاردار رنگی لتوس

کاندوم خاردار رنگی لتوس

کاندوم خاردار رنگی لتوس نیز از جمله کاندوم های خاردار پرطرفداریست که پای خود را از یک کاندوم معمولی فراتر گذاشته و چند خصوصیت جذاب دیگر را هم در خود جای داده، این کاندوم که دارای خارهای بسیار نرمال و تحریک کننده است در بدنه خود تعدادی حلقه را هم نیز جای داده که تاثیر تحریک کنندگی آن به همین دلیل افزایش یافته ایت، کاندوم خاردار لتوس بک کاندوم رنگی است! کاندوم های رنگی به خودی خود جذاب هستند و نشاط خاص خود را به رابطه القاء می کنند، این کاندوم با کیفیت دارای رایحه دلپذیر و نوک ذخیره ساز مایع منی نیز می باشد.

کاندوم ارگاسم داغ بونیتو

کاندوم ارگاسم داغ بونیتو

کاندوم ارگاسم داغ بونیتو همانطور که از نامش پیداست طراحی شده تا فرایند ارگاسم را در خانم ها سریع تر و لذت بخشتر کند، این کاندوم نام آشنا نیز از جذابیت های منحصر بفردی برخوردار است، کاندوم ارگاسم داغ بونیتو مانند کاندوم خاردار رنگی لتوس دارای حلقه ها و خارهای تحریک کننده است تفاوت این کاندوم با کاندوم قبل در تاخیری بودن آن است، یک تاخیری متعادل، یک کاندوم خاردار تحریک کننده مناسب، یک کاندوم روان کننده و یک کاندوم گرمابخش هم می تواند از دیگر القاب این کاندوم تحریک کننده باشد.

کاندوم فوق تاخیری آناتومیک انجل

کاندوم فوق تاخیری آناتومیک انجل

شاید با اطمینان بتوان گفت کاندوم فوق تاخیری آناتومیک انجل یکی از بهترین کاندوم های خاردار موجود در بازار است! اما این ادعا از کجا می اید؟ بهتر است توضیح را با بیان یک واقعیت کوتاه علمی ادامه دهیم و آن هم این است که خانم ها 20 تا 30 دقیقه به طور معمول طول می کشد تا به ارگاسم برسند اما آقایان تنها 5 الی 10 دقیق ! حال ما با استفاده از کاندوم خاردار و حلقه ای انجل این مدت زمان 30 دقیقه ای را کاهش دهیم اما باز هم آقایان به گرد پای خانم ها هم نمی رسد، اینجاست که سازندگان و طراحان کاندوم تاخیری آناتومیک انجل با هوشمندی مواد تاخیری این کاندوم فوق العاده را دوبرابر کرده و با این مهندسی توانسته اند به ارضای جنسی همزمان مرد و زن دست پیدا کنند این کاندوم علاوه بر اینها دارای مواد روان کننده، رنگهای متنوع و رایحه بسیار دلپذیر نیز می باشد.

پس از این چهار بزرگوار کاندوم های زیر به ترتیب دارای بیشترین و مناسب ترین تحریک کنندگی در میان سایر کاندوم های خاردار می باشند :

 

کاندوم خاردار فارکسکاندوم خاردار تنگ کننده انجلکاندوم خاردار و تاخیری آناتومیک بونکسکاندوم خاردار رنگی هات
کاندوم خاردار فارکسکاندوم خاردار تنگ کننده انجلکاندوم خاردار بونکسکاندوم خاردار رنگی هات

 

مقالات خواندنی : 

لذت جنسی خانم ها از چه کاندومی بیشتر است

کاندوم خاردار درشت یا خاردرشت و عوارض وحشتناک آنها

انواع کاندومی که باید بشناسید

کدام کاندوم لذت بیشتری دارد

مقایسه کاندوم با روش های دیگر پیشگیری از بارداری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.