کاندوم خاردار درشت

کاندوم خاردار درشت یا خاردرشت و عوارض وحشتناک آنها

عوارض وحشتناک کاندوم خاردار درشت یا خاردرشت

کاندوم خاردار درشت یا همان کاندوم خاردرشت ، محصول شومی است که جدیدا بلای جان جوانان و مردم این کشور شده است، این محصول از نظر پزشکی به هیچ وجه تایید نمی شود، نه تنها کاندوم خاردار درشت از نظر پزشکی ( فیزیکی ) مشکل دارد بلکه حتی بنیان خانواده را تهدید می کند ! بله بنیان خانواده ! با ما همراه باشید تا در ادامه عوارض جبران ناپذیر و وحشتناک این نوع کاندوم را توضیح دهیم.

بیایید ابتدا ساختار واژن را بررسی کنیم تا بعد بتوانیم واضح تر به این موضوع بپردازیم. به طور کلی قسمت های داخلی دستگاه تناسلی خانم ها تشکیل شده از ورودی واژن ، کانال واژن ، گردنه ، رحم ،  شیپور رحم ، تخمدان ها ؛ قسمتی که در معرض تحدید شدید در صورت استفاده کردن از کاندوم خاردرشت است ( کانال واژن ) نام دارد. این کانال محل ورود و جای گرفتن آلت تناسلی مردانه می باشد ، آلت تناسلی مردانه دارای پوستی نرم و لطیف است و کلاهک آن تشکیل شده از یک برجستگی و خروجی ( ادرار – منی ) حکمت آفرینش آلت تناسلی مردانه به این سبک قطعا پایه علمی دارد ، پوست آلت تناسلی نرم است چون لایه بیروونی دیواره کانال واژن بسیار حساس و نازک است ، این لایه حتی در هنگام عادت ماهیانه در معرض ریزش دیواره ، خون و انواع ترشحات زنانه است ، برجستگی کلاهک آلت تناسلی مردانه برای تحریک بیشتر زن است و نقطه ای معروف به نقطه جی را تحت تاثیر قرار می دهد.

تازه عروس داماد ها یا خانم ها و آقایانی که تازه رابطه جنسی برقرار کرده اند و سنشان زیر ۴۰ سال است :

افرادی که جوان هستند بخصوص خانمهایی که تازه ازدواج کرده اند به هیچ وجه نباید از کاندوم خاردار درشت استفاده کنند ، در سنین جوانی دیواره کانال واژن بسیار حساس تر از هر زمان دیگری است، به دستان خود نگاه کنید، کاملا لطیف با پوستی نازک است ، به مرور که از دستانتان استفاده ناصحیح بکنید ( بدون دستکش از مایع شوینده استفاده کنید ، با سطوح زبر کار کنید و…) لطافت و شادابیش را از دست می دهد و دیگر حس سابق را نخواهید داشت ، خانم های محترم ، کاندوم خاردار درش همین کار را با واژن شما می کند ، از جایی به بعد دیگر از هیچ چیز لذت نمی برید و به طور کامل لذت جنسی خود را از دست می دهید ، و تنها راه موجود کلیتوریس می باشد آن هم اگر بشود به عنوان یک راه دائمی و تاثیر گذار به آن نگاه کرد.

انواع کاندوم خاردار درشت

عوارض عفونتی و پوستی استفاده از کاندوم خاردار درشت :

کاندوم خاردرشت علاوه بر مشکلاتی که در کم شدن حس واژن دارد آسیبهای فیزیکی را هم به کانال واژن وارد می کند، شاید شما هیچ وقت متوجه نشوید اما کاندوم خاردار درشت خراش های بسیار ریزی روی دیواره واژن ایجاد می کند ، این خراشها محل ورودی انواع باکتری ها ، میکروب ها ، قارچ ها و ویروس های خطرناک می باشد ، کافیست به هر نحوی بعد از آمیزش قسمتی از بدن شریک جنسیتان به واژن شما نزدیک شود، در حالت معمولی هیچ گاه  مشکلی برای شما به وجود نمی آید اما وقتی دیواره واژن خراش داشته باشد یک باکتری که حتی با میکروسکب هم به سختی دیده می شود کافی است تا یک عمر شمارا گریبانگیر بیماری کشنده ای کند. علاوه بر انتقال این بیماری ها با حساس شدن دیواره واژن و آزرده شدن آن، اگر هم زمانی بخواهید از یک کاندوم خوب و با کیفیت استفاده کنید ، به آن حساسیت نشان خواهید داد و کار برای شما بسیار مشکل می شود.

کاندوم خاردار درشت و آسیب واژن

عوارض روحی و روانی استفاده از کاندوم خاردار درشت :

خانم ها و آقایانی که برای لذت بیشتر از کاندوم خاردار درشت استفاده می کنید، آیا می دانید به خاطر یک لحظه لذت بیشتر آینده زناشویی خود را به خطر انداخته اید ؟ در صورتی که شما در سنین جوانی از این کاندوم ها استفاده کنید کمی طول نمی کشد که قوای جنسی خود را از دست خواهید داد و دیگر با هیچ روشی به ارگاسم نخواهید رسید ، این کار اعتماد به نفس شریک جنسی شما ( مرد ) را کم می کند و شما را شخصی سرد مزاج و بی تفاوت جلوه می دهد ، به ارگاسم رسیدن برای خانم ها خیلی مهم است و باعث سلامت جسمی و روانی آنها می شود، اگر این اتفاق بیفتد شما روز به روز افسرده تر شده و از چشم همسرتان خواهید افتاد. آقایان محترم در صورتی که از این کاندوم ها استفاده می کنید، سردی همسر شما در آینده گردن او نیست و صد در صد در این رابطه شما به عنوان شخص فاعل مشکل آفرین هستید. پس با انتخابی صحیح و دوری از تمام تبلیغات های پررنگ این نوع کاندوم ها ، از این محصولات دوری کنید.

بی میلی جنسی

سخن پایانی :

هرچیزی حدی دارد، اگر می خواهید لذت رابطه جنسیتان را افزایش دهید، زود به سراغ سریع ترین و کوتاه ترین راه نروید ، شما ابتدا باید مراحل یک آمیزش موفق را مطالعه کنید ، سپس راه حل های گرم ماندن رابطه جنسی را بررسی و در رابطه خود پیاده سازی نمایید. در نهایت از کاندوم های معمولی اما با کیفیت یا کاندوم خاردار با کیفیت و استاندارد استفاده کنید ، کاندوم خاردار استاندارد به کاندومی می گویند که روی سطح آن برجستگی های بسیار ریز و نرم به ارتفاع کمتر از یک میلیمتر موجود است، گاهی برای تحریک بیشتر در ابتدای کاندوم حلقه هایی را هم طراحی می کنند تا نقطه جی بیشتر تحریک شود ( البته ارتفاع این حلقه ها هم کمتر از نیم میلیمتر است ) هیچ شرکت معتبری دست به تولید کاندوم خاردار درشت یا کاندوم ویبره ای نمیزند ، مگر در موارد خاص یا درمانی یا برای افراد بسیار مسن. کاندوم خاردار انواع مختلفی دارد ، کاندوم خاردار ، کاندوم خاردار و حلقوی ، کاندوم خاردار تاخیری ، کاندوم خاردار روان کننده و کاندوم خاردار میوه این ، این کاندوم ها نه تنها به دهانه واژن آسیب وارد نمی کنند بلکه به میزان کم و صحیح لذت خوبی را هم به خانم ها القاء می کنند. البته همین کاندوم ها را هم توصیه می شود در اوایل رابطه جنسی یا اوایل ازدواج استفده نکنید تا خودتان به صورت طبیعی برای همسرتان جذابیت داشته باشید بعد از گذشت چندیدن سال می توانید از این کاندوم ها استفاده نمایید. کاندوم های معمولی مثل کاندوم نازک، کاندوم میوه ای ، کاندوم تاخیری ، کاندوم روان کننده ، کاندوم سرد ، کاندوم گرم و… می توانند کاملا نیاز شما را البته در صورتی که ارتباط جنسی را به صورتی صحیح پیش ببرید برآورده کنند.

وبسایت تخصصی کاندومک

مقالات مفید و خواندنی :

عوامل مهم در برقراری یک رابطه درست

دانستنی های کوتاه اما تاثیر گذار رابطه زناشویی

چند نکته مهم برای یک زندگی شیرین

رفتارهای جذاب جنسی زنان و مردان

کدام زمان برای برقراری رابطه جنسی بهتر است ؟

 


نمایش همه محصولات

[yith_wc_productslider id=6186]

نظرات (10)

 1. محمد

  این که شما عاجز هستید از آوردن این جنس دلیل نمیشه حرف بیخودی و بی دلیل بنویسید . شما اگر میتونی این جنس را فراهم کن بذار تو سایتت اگه نمیتونی از خودت حرف در نیار.
  اگه خاردرشت بودن عوارض داره چرا تو سایتتون فضایی آوردین اونم با خارهای خیلی بزرگ
  پس ضعیف بودن خودتون و سایتتون را با این حرف های بی اساس به بقیه نشون ندین
  ممنون

  • مدیر سایت

   با سلام، همه محصولات آمیزشی مضر هستند اما ضرر آنها کم و زیاد است، کاندوم کمترین ضرر و اسپری تاخیری و کاندوم های خاردار درشت بیشترین ضرر را دارند، در بازار همه نوع محصول وجود دارد، متاسفانه فروشندگانی هستند که به مشتریان خود از مضرات کاندوم های خاردار درشت چیزی نمی گویند. از نظر پزشکان متخصص کاندوم خاردار مورد قبول نیست اما متاسفانه وقتی تقاضا زیاد باشد به بازار عرضه می شود مانند سیگار در عین حال که ضرر دارد اما در ایران تولید و عرضه می شود. تهیه همه محصولات آمیزشی برای ما آسان است اما باید سلامت مشتریان را هم در نظر بگیریم.
   موفق و پیروز باشید

 2. گوشواره

  مقاله مفیدی بود واقعا ممنون

  • مدیر سایت

   خواهش میکنم، ممنونیم از توجه شما

 3. امید

  از تون سپاسگذارم همسرم. چند وقتی بود ک به این کاندوم بسیار علاقه مند شده بود بعد از خواندن این مقاله واقعا نظرش عوض شده به عنوان شخص مصرف کننده حتب اگر یک بار استفاده کنید بعد همسرتان رابطه بدون این کاندوم برابش لذت بخش نیست و باعت میشه اعتماد بنفستون بیاد پاین تورخدا استفاده نکنید. مدت ها طول کشید تا دوباره همسرم به حالت قبل برگرده و بتونه به طور طبیعی لذت ببره تو. کار خدا دخالت نکید خدا خودش میتونست چندتا خار طبیعی رو ما مردا بذاره هر کار خدا ی حکمتی داره. اگه میخوایید ک پادشاه همسرتون بمونید دور این کاندومو خط بکشید با سپاس ح

  • مدیر سایت

   سپاس از شما

  • امید

   سلام خسته نباشید. ممنون بابت راهنمایی تون. ولی اگر شما از مضرات کاندوم خاردار می فرمایید ولی توی همین انتهای وب سایت خودتون کاندوم خاردار رو تبلیغ می کنید. این چجوریه🤔🤔🤔🤔

   • مدیر سایت

    با سلام و درود
    کاندوم های وبسایت دارای های خارهای معمولی و نرمی هستند، ما در این مقاله استفاده از کاندوم های با خارهای درشت و غیر متعارف را ذکر کرده ایم.

 4. Reza

  سلام
  ممنونم از راهنمایی هاتون من امشب اولین باری بود که این نوع کاندوم رو دیدم دنبال یه سایت بودم که سفارش بدم بعد خوردم به تور شما .
  خودم الان از کرم زایلاپی استفاده می کنم و خیلی هم راضی هستم .

  • مدیر سایت

   درود بر شما، آگاهی دادن یکی از اهداف اصلی وبسایت کاندومک می باشد.

پاسخی بگذارید

5 × سه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.