بیشترین لذت از کاندوم ژل و اسپری

کاندوم ، ژل و اسپری چگونه لذت بیشتری ببریم

کاندوم ، ژل و اسپری چگونه لذت بیشتری ببریم

آیا تا به حال شده بعد از تهیه کاندوم تاخیری ، ژل آمیزشی یا اسپری تاخیری ، برخلاف ادعای کارخانه سازنده تاثیر متفاوتی را از آنها ببینید ؟ گاهی ممکن است کاندوم یا هر وسیله آمیزشی دیگری را از برند یا مراکز نامعتبری تهیه نمایید، که خوب احتمال زیادی دارد محصولی که تهیه نموده اید تقلبی باشد، موضوع این مقاله درباره محصولات تقلبی نیست، موضوع همین برند های معروفی همچون کاندم ناچ کدکس ، کاندوم کاپوت ، کاندوم بنیتو ، کاندوم فارکس ، کاندوم اورس ، ژل تاخیری دلتا و اسپری تاخیری دلتا و چندید برند معتبر دیگر است. اما چرا گاهی از همین ها هم نتیجه متفاوتی کسب می کنیم ؟ ما به شما می آموزیم که چگونه بیشترین لذت را از کاندوم ، ژل و اسپری ببریم تا هم برای خودمان و شریک جنسیمان خاطره بیاد ماندنی به جای بگذاریم.خوب، بگذارید از معروف ترین وسیله مورد استفاده در آمیزش جنسی یعنی کاندوم شروع کنیم، اول باید بدانیم که از چه کاندومی می خواهیم استفاده کنیم، کاندوم ها دسته بندی های مختلفی دارند، پرطرفدار ترین آنها کاندوم تاخیری می باشد، خود کاندوم های تاخیری نیز ۲ دسته هستند، کاندوم تاخیری معمولی و کاندوم فوق تاخیری.

روش استفاده کاندوم تاخیری و کاندوم فوق تاخیری :

این کاندوم های دارای مواد تاخیری بسیار موثری هستند، بخصوص اگر از برند های معروفی باشند که امتحان خود را پس داده اند. نکته مهم در استفاده از کاندوم تاخیری دو چیز است : اول اینکه آلت تناسلی را باید قبل از رابطه با آب سرد و صابون شستشو داد، دومین مورد و مهمترین نکته نیز این است که باید کاندوم تاخیری را پنج تا هفت دقیقه قبل از دخول روی آلت تناسلی کشید و صبر کرد تا مواد تاخیری آن جذب آلت تناسلی شود، بعد از آن می توانید مطمعن باشید که از کاندوم تاخیری به روش صحیحی استفاده نموده اید. اگر این مراحل را طی کردید و باز هم نتیجه نگرفتید اینجاست که باید به خود کاندوم شک کرد.
البته موارد نادر دیگری هم ممکن است پیش بیاید، به طور مثال گذارش شده افرادی به دلیل ناوارد بودن کاندوم را برعکس روی آلت تناسلی می کشند و پس از آن که متوجه این خطا می شوند آن را خارج کرده و مجددا از سمت دیگر استفاده می کنند، این کار باعث می شود مواد تاخیری موجود در کاندوم تاخیری کاملا از بین برود و عملا کاندوم بی استفاده شود.

روش صحیح استفاده از کاندوم

روش استفاده از کاندوم روان کننده :

کاندوم روان کننده بخصوص در بین زوج های جوان و کسانی تازه است ازدواج کرده اند رایج است، نکته قابل توجه در استفاده از کاندوم روان کننده همان مواد روان کننده آن است، این کاندوم ها برعکس کاندوم تاخیری، مواد موثرشان خارج از کاندوم است نه داخل کاندوم، پس باید فقط توجه داشته باشید که کاندوم روان کننده را از جهت صحیح روی آلت تناسلی بکشید و با انگشتانتان باعث پاک شدن مواد روان کننده آن نشوید.

روش صحیح کشیدن کاندوم روی آلت تناسلی مردانه

روش استفاده از کاندوم خاردار :

کاندوم خاردار محبوب است، اما گاهی به صورت یک شمشیر دو لبه عمل می کند، آن هم قالبا به خاطر تبلیغات بی مورد و غیر واقعی که در رسانه های مختلف شاهد آن هستیم. دو نوع کاندوم خاردار وجود دارد، کاندوم های خاردار معمولی با خارها کوچک و نرم بعلاوه حلقه های تحریک کننده که مناسب آناتومی واژن بانوان است، دومین نوع کاندوم خاردار، کاندوم خاردار با خارهای درشت یا همان کاندوم خاردرشت است، در یک کلام باید بگوییم کاندوم خاردرشت مضر است!  این کاندوم در کوتاه مدت به بانوان لذت فوق العاده بالایی می دهد، اما واژن آنها برای چنین چیزی طراحی نشده است و به مرور تمام سلول های عصبی سطح پوست آنها آسیب دیده و دیگر هیچ گاه طعم یک آمیزش موفق و لذت بخش را نخواهند چشید… پس برای یک لحظه لذت زود گذر، شریک جنسیمان را یک عمر از داشتن لذت جنسی بی بحره نگذاریم. در هنگام استفاده از کاندوم خاردار به دلیل اینکه اغلب کاندوم های خاردار دارای مواد تاخیری نیز می باشند برای تاثیر بهتر مواد تاخیری آنها بهتر است ۵ دقیقه قبل از دخول کاندوم را روی آلت بکشید و صبر کنید ماده موثر تاخیری تاثیر خود را بر روی آلت تناسلی بگذارد.

روش استفاده از کاندوم نازک :

اول این نکته را بگوییم، کاندوم نازک به این معنی نیست که زود پاره می شود، اگر از برند های معتبری استفاده کنید هیچ گاه هیچ مشکلی پیش نمی آید، کاندوم نازک طراحی شده است برای افرادی که اعتقاد دارند کاندوم جلوی حس جنسیشان را می گیرد. کاندوم نازک با مهندسی خاصی که دارد مانع از انتقال گرمای واژن و برجستگی های آن نمی شود و لذت را طوری انتقال می دهد که گویی هیچ کاندومی استفاده نشده است. تنها نکته استفاده از کاندوم نازک این است که در هنگام کشیدن آن بر روی آلت تناسلی، خانم یا آقا ناخن بلندی نداشته باشند یا هیچ گونه زیورآلاتی به دست نکنند و با احتیاط این عمل را انجام دهند، بعد از آن دیگر هیچ مشکلی پیش نخواهد آنمد.

کاندوم های دیگر از قبیل کاندوم سفت کننده ، کاندوم تحریک کننده ، کاندوم میوه ای ، کاندوم آنتی باکتریال ، کاندوم ضد قارچ ، کاندم سایز بزرگ و کاندوم سایز کوچک نکته خاصی برای توضیح ندارند اما برای تمامی آنها دقت در استفاده از جهت صحیح، و استفاده آنها ۵ دقیقه قبل از آمیزش صادق است، مگر اینکه مقصود تنها جلوگیری از بارداری باشد و میزان تاخیری آنها ملاک نباشد.

و اما روش استفاده صحیح از اسپری تاخیری :

اسپری های تاخیری انواع مختلفی دارد و قالبا تنوع آنها در رایحه آنها خلاصه می شود، معمولا استفاده از عباراتی همچون اسپری چند کاره اسپره پنج کاره اسپری سه کاره تنها مصرف تبلیغاتی دارد و کار اصلی تمام اسپری های تاخیری یک چیز است، تاخیر در انزال زودرس. اما چطور باید از اسپری تاخیری استفاده کرد تا بهترین نتیجه را گرفت ؟ اول اینکه باید بگوییم گام اول در استفاده از هر نوع ماده تاخیری چه ماده تاخیری موجود در کاندوم تاخیری چه ژل تاخیری و اسپری تاخیری شستشوی آلت تناسلی با آب سرد و صابون است. این عمل دو ویژگی دارد، اول اینکه بهداشت جنسیتان تضمین می شود دوم اینکه حفره های پوستی آلت تناسلی بازتر و خالی شده و آماده برای جذب سریع تر مواد تاخیری موجود در اسپری تاخیری می شوند. مرحله بعدی نحوه اسپری کردن است، ابتدا آلت تناسلی که کاملا در حالت نعوظ قرار دارد را با یک دست به سمت بدنتان ببرید تا زیر آلت برایتان قابل دیدن باشد، سپس اسپری تاخیری را در فاصله ده سانتی متری از آلت تناسلی قرار داده و به نواحی کلاهک آلت و زیر آلت (بدنه آلت) اسپری کنید. توجه داشته باشید اسپری کردن روی آلت (بالای بدنه آلت) تاثیر چندانی ندارد و اسپری کردن روی بیضه ها ممنوع است، می توانید یک بار به نواحی مجاز اسپری کنید و صبر کنید تا خشک شود، اگر میزان تاخیری برایتان کافی نبود مجددا اسپری کنید اما هیچ گاه یکجا و به میزان زیاد عمل اسپری را انجام ندهید به صورتی که اضافی آن از روی بیضه ها به زمین بچکد. حتما توجه داشته باشید عمل اسپری را پنج تا ۱۰ دقیقه قبل از آمیزش (دخول) انجام دهید، در غیر اینصورت ترشحات واژن مواد تاخیری را از روی آلت تناسلی پاک می کند و شما تاثیر چندانی را مشاهده نمی کنید. اسپری کردن روی واژن یا هر نقطه دیگر به غیر از کلاهک آلت و زیر آلت اکیدا ممنوع است. در توصیه پایانی هم باید بگوییم اسپری تاخیری قابل اشتعال است، آن را دور از دسترس اطفال و گرما نگه دارید و در هنگام مصرف از دخانیات استفاده نکنید.

روش استفاده از ژل تاخیری :

تمامی موارد گفته شده در مورد استفاده از اسپری تاخیری درباره ژل تاخیری نیز صادق است با کمی تفاوت :

-آلت تناسلی را با آب سرد و صابون بشویید
-مقدار کمی از ژل تاخیری را روی کلاهک و بدنه آلت بمالید
-مالیدن ژل تاخیری روی بیضه ها و نواحی دیگر بی فایده و مضر است
-صبر کنید تا ژل تاخیری خشک یا نیمه خشک شود و بعد دخول را آغاز کنید
-حتما ۵ تا ۱۰ دقیقه قبل از دخول از ژل استفاده کنید
-مالیدن ژل تاخیری روی واژن یا داخل آن بی فایده است
ژل تاخیری را می توانید زیر کاندوم هم استفاده کنید به این شرط که صبر کنید تا کاملا خشک شود
-قالبا ژل های تاخیری خوراکی نیستند پس از تماس آن با دهان خود داری کنید

روش استفاده از ژل روان کننده :

ژل روان کننده را به سه صورت می توان استفاده کرد، روش اول به این صورت است که مقداری از ژل روان کننده را روی کلاهک آلت قرار داده و مقدار کمتری از آن را به بدنه آلت بمالید و دخول را به آرامی آغاز کنید، روش دوم به این صورت است که ابتدا دستهای خود را با آب و صابون به مدت ۵ دقیقه شستشو دهید (ناخن ها کوتاه باشند) کمی از ژل روان کننده را روی یک یا دو انگشت خود قرار داده و به آرامی ژل روان کننده را به دهانه واژن بمالید و سپس به ارامی دخول را انجام دهید. روش سوم هر دو روش قبل را هم است به این معنی که کمی از ژل روان کننده را به کلاهک و بدنه آلت بمالید سپس مقداری از ژل روان کننده را با دستانی تمیز به ورودی واژن بمالید و دخول را به آرامی آغاز کنید. بعد از انجام نزدیکی و اتمام آمیزش بهتر است هردو شریک جنسی خود را شستشو داده و ادرار کنند.

روش استفاده از ژل تنگ کننده و ژل تحریک کننده :

ابتدا کمی از ژل تنگ کننده واژن یا ژل تحریک کننده واژن را روی آلت بمالید و مقداری از آن را روی دهانه ورودی واژن قرار دهید و سع کنید با حرکت آلت تناسلی آن مقدار از ژل تنگ کننده یا تحریک کننده که در دهانه واژن قرار دارد به داخل واژن هدایت شود.

توجه داشته باشید که به هیچ وجه ژل روان کننده، ژل تحریک کننده و ژل تنگ کننده را زیر کاندوم استفاده نکنید چون قطعا باعث درآمدن و پاره شدن کاندوم می شوند.

منبع : وبسایت تخصصی کاندومک

  • مقالات مفید و خواندنی در همین رابطه :

روش صحیح استفاده از کاندوم

مزایای استفاده از کاندوم

از ژل استفاده کنیم یا اسپری

انواع کاندومی که باید بشناسیم

نکاتی برای محافظت و استفاده بهتر از کاندوم

انواع کاندوم و بهترین نوع آن را بشناسیم

کدام کاندوم لذت بیشتری دارد ؟

 

محصولات کاندومک

ارسال شده در . نشانه گذاری پیوند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاندوم عروسکی گاو وحشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.