نکات مهم در اولین رابطه زناشویی

نکات مهم در اولین رابطه زناشویی

نکات مهم در اولین رابطه زناشویی

آیا یک رابطه زناشویی خوب دارای استاندارد های می باشد یا خیر؟
آنچه که در ادامه عنوان می شود قانون نیست. قانون گذاشتن برای رابطه جنسی غیرممکن است، آنچه که مهم است این است که کاری که می کنید احساس خوبی به شما بدهد. و این احساس خوب باید بعد از رابطه جنسی هم باقی بماند، به هیچ وجه نباید بعد از رابطه جنسی مضطرب و نگران شوید که مبادا همسرتان باردار شود یا دچار بیماری شوید. به همین دلیل، برنامه ریزی برای جلوگیری از بارداری و رابطه جنسی ایمن باید مد نظرتان باشد. محیط امن، بی سرو صدا، خوش بو، راحت نیز نباید از نظر دور بماند.

اهمیت زمان در رابطه جنسی

زمان رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد. آنچه مهم است این است که این زمان، زمانی باشد که هر دو نفر شما احساس راحتی کنید. خیلی از زوجین دوست دارند با سپیده صبح رابطه جنسی برقرار کنند، خیلی ها عصرها را ترجیح می دهند و بعضی دیگر تاریکی شب را. مهمتر از زمان رابطه جنسی، زمانی است که می خواهید با هم بگذرانید. برای اولین رابطه جنسی زمان زیادی را اختصاص دهید. روزهای تعطیل معمولاً بهتر است، می توانید کل روز را، حتی ساعت خواب را، صرف آن کنید. همچنین زمان عادات ماهیانه خانم ها باید در نظر گرفته شود. سعی کنید در هنگام خستگی ارتباط برقرار نکنید فقط به خاطر اینکه تحریک شده اید چون در این صورت مجبور خواهید بود از کیفیت مراحل ارتباط جنسیتان بکاهید، سعی کنید با صحبت و معاشقه این مسئله را به روز دیگری محول کنید. یا کمی استراحت کنید تا آمادگی آن را کسب کنید.
از خوردن غذای سنگین قبل از رابطه جنسی خودداری کنید چون خواب آلودتان می کند. غذای سبک بخورید، مشروب نخورید. الکل، سیگار، مواد مخدر و… نعوظ را دشوار می کند و در دراز مدت مشکل جدی برایتان ایجاد می کند.

کجا باید رابطه جنسی انجام دهیم؟

اینکه کجا رابطه جنسی انجام دهید تصمیم خیلی مهمی است. پیدا کردن جایی که هر دوی شما بتوانید حداقل تا ۴۸ ساعت آینده تنها باشید خیلی سخت است. اما ارزشش را دارد.
تخت خواب بهترین محل برای عشق بازی است. اتاق خواب همه شرایط لازم برای داشتن یک رابطه جنسی فوق العاده را دارد: گرما، راحتی، فضای کافی و توالت. می توانید با هم دوش بگیرید.
اما گاهی خوب است فضای معاشقه را تغییر دهید تا هیجان کافی به رابطه تان تزریق شود و این رابطه صرفا حکم یک وظیفه را در یک فضای خاص بازی نکند.

چه چیزهایی باید همراه داشته باشیم؟

هر چه که برای راحتیتان لازم است را با خود داشته باشید. کاندوم، بالشت مورد علاقه تان یا حوله حمام، نوشیدنی شیرین، دستمال، لوازم یا موارد پیشگیری از بارداری و… تا نیازی نباشد محل را ترک نمایید.

آیا هر دو طرف باید در یک زمان ارضاء شوند؟

نگران همزمان کردن ارگاسم ها نباشید. خیلی از خانم ها تازمانیکه تجربه کافی پیدا نکنند، در طول رابطه جنسی ارگاسم نمی شوند. خیلی بعید است که در اولین رابطه جنسی بتوانید هر دو با هم ارضاء شوید. پس سعی کنید که خوش بگذرانید و حتماً به همدیگر بگویید که چه چیز برایتان لذت بخش است و به ارضاء شدنتان کمک می کند. نگرانی برای ارضا همزمان از لذت جنسی شما می کاهد. بهتر است اول با انجام مراحل یک آمیزش خوب موجبات ارضا شدن زن را فراهم کنید یا زمانی که احساس کردید به مرحله ارگاسم رسیده است در همان زمان شما نیز وارد مرحله آمیزش شوید.

خانم ها چه کارهایی بهتر است انجام دهند ؟

نباید از همسرتان انتظار داشته باشید که در اولین جلسه بداند که چه چیز به شما لذت می دهد. این شما هستید که باید به او بگویید، دست های او را بگیرید و آن را جایی قرار دهید که راضیتان می کند. اصلاً خجالت نکشید و به او بگویید که دوست دارید چطور بدنتان را لمس کند. اگر دفعه اول شریک جنسیتان باشد، احتمالاً اضطراب و استرس زیادی خواهد داشت و آلت تناسلیش خوب واکنش نخواهد داد. برای تحریک دوباره آن به صبر، آرامش و درک نیاز دارید. به همین خاطر است که گفتیم باید زمان زیادی را برای اولین رابطه جنسی خود اختصاص دهید.
ممکن است در اولین رابطه همسرتان زود ارضا شود، یا اصلا آلت سفت نشود، او را مسخره نکنید، کنایه نزنید، آرامشتان را حفظ کنید و با کلمات محبت آمیز به او بگویید اشکالی ندارد، من در مقاله ای خواندم که در اولین یا حتی چند رابطه اول این واکنش ها طبیعی می باشد.

آیا دردناک خواهد بود؟

احتمالاً داستان های زیادی درمورد درد از دست دادن باکرگی شنیده اید. برای بعضی از خانم ها واقعاً دردناک است اما اگر طرفتان کارش را درست انجام دهد درد زیادی نخواهید داشت. از روان کننده استفاده شود و به همسرتان زمان دهید. خودتان بگویید که چه زمان برایتان لذت بخش است و کی دردتان می گیرد.

رابطه جنسی را در چه حالتی باید انجام دهیم؟

خیلی از خانم ها دوست دارند رابطه جنسی دفعه اولشان را طوری انجام دهند که خودشان روی مردشان قرار گیرند چون در این حالت کنترل بیشتری روی آلت تناسلی مرد دارند. خیلی ها هم دوست دارند که مردشان روی آنها بخوابد و کنترل همه چیز را به طرفشان می دهند. حالتی را انتخاب کنید که برایتان بهتر ست. فقط یادتان باشد که به او بگویید که عجله نکند و درصورت نیاز از انواع کاندوم، انواع اسپری تاخیری و انواع ژل استفاده کنید.

آقایان چه کارهایی بهتر است انجام دهند ؟

شاید خنده دار به نظر برسد اما ممکن است در اولین رابطه آلت به مرحله قابل قبول برای برقراری رابطه نرسد. نگران نباشید چون کاملاً طبیعی است و همه آن تقصیر اضطراب و استرس شماست. یک نفس عمیق بکشید برای مدتی با دست ها، لب ها و زبانتان رابطه جنسی انجام دهید. سعی کنید اضطرابتان را فراموش کنید و مطمئن باشید که آلت جنسیتان واکنش می دهد.

اگر قبلاً رابطه جنسی نداشته ام باید حتماً به او بگویم؟

خیلی از مردها فکر می کنند چون مرد هستند باید مسئولیت رابطه جنسی را برعهده بگیرند و مهم نیست که چه کاری انجام می دهند برای لذت بردن، این کار بسیار خطرناک است و ممکن است در اولین رابطه خاطره بدی را از خود به جای بگذارید که تا مدت ها باعث شود همسرتان رضایتی از ارتباط جنسی با شما از خود نشان ندهد. حتما با ملایمت این را به یکدیگر بفهمانید که بی تجربه هستید و از یکدیگر بخواهید تا همراهیتان کند و به شما آموزش دهد چه کاری بهتر است برای اینکه بیشتر لذت ببرید. اگر عکس العمل همسرتان مناسب نیست باید آن کار را ادامه ندهید به امید اینکه تکرار آن به لذت ختم شود.

اگر خیلی زود ارضاء شدم چه؟

اگر خیلی زودتر از زمانی که می خواستید ارضاء شدید اشکالی ندارد، کمی عشق بازی کنید، بخوابید و باز دوباره امتحان کنید. بار دوم بسیار ریلکس تر خواهید بود.

اندازه آلت تناسلی چقدر باید باشد ؟

اندازه آلت جنسی یکی از نگرانی های بسیار متداول آقایون است. سایز متوسط آلت جنسی کمی بیشتر از ۱۳، ۱۴ سانت در زمان نعوظ است و این اندازه برای راضی کردن طرفتان کافی است. واژن خانم ها می تواند خیلی راحت خودش را با اندازه های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک آلت جنسی مردها مطابقت دهد و اندازه آلت جنسیتان ارتباطی با ارضاء کردن طرفتان ندارد.
یک مسئله مهم دیگر شکل آلت جنسی است. خیلی از مردها نگران می شوند که چرا آلت جنسیشان به سمت پایین یا سمت چپ خم است و تصور می کنند چون هیچوقت هیچ مردی را در فیلم ها با چنین آلت تناسلی ندیده اند، پس مال آنها طبیعی نیست. خیلی های دیگر فکر می کنند خم بودن آلت تناسلیشان به سمت پایین رابطه جنسی را برایشان دشوار می کند. اما یادتان باشد رابطه جنسی را می توان در حالات بی شماری انجام داد. واژن زن و آلت جنسی مرد می توانند به شکل های مختلف با هم جور شوند و هر حالت جدید برای رابطه جنسی لذت های جدیدی را به شما و طرفتان خواهد داد. در صورتی که انحنی زیادی در آلت تناسلی قابل مشاهده است، بهتر است به پزشک مراجعه نمایید.

آیا شریک جنسی خوبی خواهم بود؟

یک شریک جنسی خوب بودن به طور خودکار ایجاد نمی شود. با انتخاب زمان مناسب، مراقبت و تمرین، مطمئن باشید هر آنچه که برای یک شریک جنسی فوق العاده لازم باشد را دارید. اولین جلسه رابطه جنسی برای هر دوی شما کمی ناشیانه خواهد بود اما آغازی برای فوق العاده ترین زمان های زندگیتان خواهد شد.

نکته بسیار مهم :
به هیچ وجه فکر نکنید تصاویری که در فیلم ها می بینید، آموزش صحیح است برای برقراری ارتباط با همسرتان. شاید تکنیک های موثری در آنها باشد اما این را در نظر بگیرید این عمل با مرد و زنی انجام می شود که از جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار نیستند. همسر شما چه مرد چه زن شریک زندگی شما می باشد (شخصیت طرف مقابلتان را حفظ کنید، راه های زیادی برای لذت بردن وجود دارد).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.