می خوام خانمم ارگاسم بشه

می خوام خانمم ارگاسم بشه، اره ماهی خوبه ؟!

می خوام خانمم ارگاسم بشه : توی مطبم نشسته بودم آخر وقت داشتم میزمو مرتب می کردم که منشیم داخلیمو گرفت، گفت خانم دکتر یک آقایی اومدن اصرار دارن که با شما صحبت کنن میگن پای زندگیم در میونه، من هم با تمام خستگیم گفتم اشکال نداره بفرستش تو ولی اگر کسی اومد قطعا بذار واسه شنبه. آقایی جوان وارد اتاق شد و گفت خانم دکتر ببخشید واقعا اما زندگیم داره از هم میپاشه!

گفتم بفرمایید اگر کاری از دستم بر بیاد در خدمتم، با همه خجالتی که داشت و کلی داستان چیدن آخرش گفت خلاصه که من نمیتونم توی رابطه جنسی خانممو راضی کنم، ما الآن دو ساله ازدواج کردیم اما هفته پیش به من گفت من از رابطه جنسیمون راضی نیستم و توی این دو سال یک بار هم ارگاسم نشدم، خلاصه دعوای سختی بینمون در گرفت و…

گفتم خودت فکر می کنی مشکل کجاست ؟ یکم فکر کرد، گفت خانم دکتر ببخشید، گلاب به روتون اما من همه کار کردم واسش، لباس جذاب خریدم واسش تحریک کننده هااااا، عطر خریدم، انواع و اقسام کاندوم و ژل خریدم و…

یکم به حرفاش گوش کردم بعد گفتم خوب اینا همه که واسه خودت بود ! واسه اون چکار کردی ؟ گفت ای بابا خانم دکتر دیگه من حتی کاندوم اره ماهی هم خریدم فوق تحریک کننده اصلا من به این نتیجه رسیدم خانمم مشکل داره با این چیزا هم ارگاسم نمیشه من چکار کنم اون حسش کمه 😐

گفتم کاندوم اره ماهی ؟؟ می خوای با مته و تبر بیفت به جونش شاید راضی شد اره ؟

گفت دکتر دارید مسخره می کنید ؟ من به شما پناه آوردم، حتما چون شما هم خانم هستید دارید طرفداری ایشون رو می کنید 😕

گفتم ببینید جناب اولا که من شماهارو نمیشناسم که بخوام طرفداریتونو بکنم دوما اگر اومدید اینجا یعنی تشخصیتون این بوده که من میتونم کمکتون کنم، پس آروم باشید و به چندتا سوال من جواب بدید ببینم مشکلتون کجاست.

سرتونو به درد نیارم، من به سرعت متوجه شدم مشکل کجاست، اما می خوام این را با شما خوانندگان عزیز هم در میان بگذارم تا شاید گره از کار خیلی ها باز بشه:

وقتی یک خانم به ارگاسم نمیرسه خیلی مسائل میتونه دخیل باشه، بهترین کار مراجعه به یک روان پزشک، مشاور خانواده یا روان درمانگر هستش، اصلا هم خجالت نداره و کار ما خدمت به شما و حل همین مسائل هستش مثل سرماخوردگی و اینکه همه یک نسخه ندارند اما چون این موارد که می خوام بگم بین اکثر زوج ها مشترک هست پس گفتنش از نگفتنش بهتره:

اولا وقتی میبینید یک خانم ارگاسم نمیشه زود سمت واژن و دستگاه تناسلیش نرید، بله تاثیر بسیار زیادی داره شما از وسائل جنسی مناسب استفاده کنید، محیط واژن یک محیط تحریک پذیره، بطور مثال استفاده از کاندوم خاردار (البته کاندوم خاردار استاندارد، با کیفیت و خوب) میزان تحریک پذیری را دو چندان می کنه. ولی بخاطر داشته باشید 80 درصد به ارگاسم رسیدن خانم ها و اصلا آماده شدن برای اینکه وارد رابطه فیزیگی بشن به روحشون بستگی داره. همون لحظه، یک ساعت قبل، یک هفته قبل و ده روز پیش. شما نمیتونید توقع داشته باشید وقتی دیروز باهاش دعوا کردید، یا جلوی فلان کس جکی گفتید که بهش برخورده و دلجویی نکردید، از ظاهرش تعریف نکردید، بوسش نکردید نوازشش نکردید، تفریح نرفتید، در آغوش نگرفتینش و… اون هم آماده رابطه جنسی باشه! از سر کار اومدید خسته، بو هم میدید میگید ولش کن یک رابطه هم برقرار کنم یک دفعه برم حمام جگرم حال بیاد ؟! 😐 نخیر، هر چیزی یک روش داره راه داره، شما نمیتونید تا در خودرو رو باز کردید توقع داشته باشید راه بیفته قبل از اینکه استارت بزنید، کلاچ بگیرید، بزنید توی دنده بعد آرام پاتونو از روی کلاچ بردارید و گاز بدید. بله عین آموزش رانندگی، برقراری رابطه جنسی هم آموزش میخواد، اکثرا چسبیدید به اسپری تاخیری، کاندوم تحریک کننده بانوان، کاندوم میوه ای، کاندوم عطری، اینها خوبن اما همینها تنها یک بخش از رابطه و ابزار هستند، به طور مثال اگر آقایی از حمام که می آید باز هم عرق بدن او دارای بو هست حتما باید از مام زیر بغل، عطر و البته کاندوم میوه ای یا کاندوم عطری استفاده کند.

قبل از رابطه کمی با او حرف های عاشقانه بزنید، (نه فقط قبل از رابطه، روزهای قبل هم باید اینگونه باشد تا او فکر نکند تنها برای برآورده کردن نیازتان با او مهربانید)، او را در آغوش بگیرید، لبهای او را ببوسید، از او تعریف کنید، از کارهای او، از رفتار او، از لباس او از اندام او…

بعد محیط را آرام کنید به محلی مناسب بروید، دمای اتاق را مناسب کنید، یک موسیقی بیکلام با صدای آرام، بدن او را و قسمت های تحریک پذیره بدنش را (البته با دستانی که قبلا شسته اید و با ناخون های کوتاه) لمس کرده و ماساژ دهید سپس کم کم وارد رابطه فیزیکی شوید.

در رابطه فیزیکی هم باید حواستان باشد تعادل را رعایت کنید، اگر توقع رابطه دهانی دارید به این فکر کنید که آیا او هم دوست دارد یا نه ؟ آیا می خواهد این کار را انجام دهد یا نه ؟ آیا شما هم این کار را برای او انجام می دهید یا نه ؟ ذهن پرسشگر داشته باشید.

حالا بعد از همه اینها و بسیاری موارد دیگر نوبت به کاندوم، حالا انواع کاندوم و … می رسد، در خرید کاندوم هم از او مشورت بخواهید، درباره کاندوم ها مطالعه کنید، کاندوم اره ماهی صرفا ممکن است برای شریک جنسی شما بهترین نباشد! اما برای یک زوج دیگر بهترین باشد، از او بپرسید چه نوع کاندومی را دوست دارد! شاید به دلیل ترشحات کم واژن بیشتر کاندوم روان کننده دوست داشته باشد تا کاندوم خاردار چون در غیر این صورت نه تنها کاندوم خاردار برای او لذتی به همراه ندارد بلکه آزاردهنده هم خواهد بود. این سوال که می خوام خانمم ارگاسم بشه چکار کنم یک سوال و خواسته بسیار خوبیه چون نشون میده شما به همسرتان اهمیت می دهید، اما هر چیزی راه و رسمی دارد.

بعد از رابطه جنسی نیز سریع از یکدیگر دور نشوید، اندام های تناسلی را تمیز کنید و کمی کنار یکدیگر استراحت کنید، یکدیگر را ببوسید و حتی شده از هم تشکر کنید. این بسیار پسندیده تر است و او را از همین الآن برای رابطه جنسی بعدی آماده کرده اید.

می خوام خانمم ارگاسم بشه اما نمیدونم از چه کاندومی استفاده کنم، لینکای زیرو یک نگاه بنداز :

کاندوم تحریک کننده بانوان

کاندوم خاردار

کاندوم میوه ای تاخیری

کاندوم نازک و مقاوم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.