معاشقه صحیح – روان کننده صحیح !

معاشقه صحیح – روان کننده صحیح !
در رابطه جنسی باید زن آماده باشد نه مرد!

شاید در مرحله اول کمی خودخواهانه بنظر برسد، اما حقیقت کمی علمی تر از آنچیزی است که کلمات نشان می دهند.

بگذارید با یک مثال نچندان جالب شروع کنیم، فرض کنید شما پس از مدتها تصمیم گرفته اید با خودرو محبوبتان که از غذا چند ماه است از آن استفاده نکرده اید به سفر بروید، احتمال زیاد دارد هنگامی که بخواهید استارت بزنید خودرو شما روشن نشود، این میتواند دلایل زیادی داشته باشد، خالی شدن باتری خودرو، مشکلدار شدن روغن خودرو و…

اگر بگوییم رابطه جنسی شباهت هایی با این داستان دارد بی راه نگفته ایم.

مرد به دلیل فیزیک بدنی اش که خدا به او داده به سرعت می تواند تحریک شود (آماده سفر شود) فقط کافیست آلت تناسلی اش سفت و برانگیخته شود، اما زن چطور ؟! جدا از مسئله روحی (باتری) که بسیار مهم است برای راه اندازی انگیزه جنسی یک زن، آمادگی جسمی زن نیز بسیار مهم است، زن اگر آمادگی کامل داشته باشد، بهداشت را فراهم ببیند، نور و فضا را فراهم ببیند، تازه به این مرحله میرسد که آماده تحریک شود!

تحریک جنسی یک زن رابطه مستقیم با کیفیت رابطه دارد، همین که یک مرد اراده کند و آلت تناسلی مردانه خود را داخل واژن فرو ببرد صرفا زن را تحریک نکرده و فقط به مقصد خود رسیده است.

زن اگر تحریک نشود : ارگاسم نمی شود، ارضای روحی نمی شود، واژنش آماده نزدیکی نمی شود و قالبا رابطه با درد دارد ! بله، واژن نیز نیاز به روغن کاری و آماده سازی برای سفر دارد! اما این به آن معنا نیست که سریع یک کاندوم روان کننده بیاورید یا از ژل روان کننده واژن استفاده کنید، شاید این دو محصول کمک کند اما راه حل نهایی درون بدن خود زن قرار دارد، زنی که آمادگی قبل از رابطه داشته باشد واژن خیس یا لیزی دارد، بهتر از هر روان کننده دیگری! این لیزی و خیسی نیازمند تحریک جنسی است، نوازش، تحریک کلیتوریس، دور کردن ترس ها و دور کردن نکات منفی از محیط، خیلی از خانم ها به دلایل خاصی همیشه رابطه با درد را تجربه می کنند، گاهی با مراجعه به یک پزشک خوب قبل از اینکه این ترس ملکه ذهن زن شود می توان مشکل را حل کرد، گاهی مشکل روانی است و با صحبت حل می شود، پس از رفع تمامی این مشکلات، اگر باز هم دیدید میزان ترشحات روان کننده طبیعی واژن کم است می توانید از کاندوم روان کننده، یا يل روان کننده استفاده کرد، بهتر است از کاندوم های روان کننده میوه ای استفاده شود تا رایحه خوب هم به روان کنندگی کاندوم اضافه شود.

مخلص کلام :

ما برای کوچکترین سفر خودمان را آماده می کنیم، به رابطه جنسیمان هم به چشم یک سفر کوتاه رمانتیک نگاه کنیم و قبل از این سفر ملزومات آن را فراهم کنیم.

مقاله مرتبط :

دلایل و درمان خشکی واژن

خشکی واژن دلایل و درمان

دلایل و روش درمان تنگی واژن

همه چیز در رابطه با ارگاسم

آنورگاسمی

 روان کننده های طبیعی واژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + یازده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.