شریک جنسی متعدد کاندوم

خانم های با شریک جنسی متعدد

خانم های با شریک جنسی متعدد

خانم های با شریک جنسی متعدد ، حتما بخوانند : در کشور های اسلامی و غیر اسلامی پدیده ای وجود داد به نام تعدد شریک جنسی برای یک زن یا یک مرد، نام های مختلفی به شخصی با این خصوصیات نسبت داده می شود اما از نظر وبسایت تخصصی کاندمک این نام ها رد شده می باشد و هر شخص در انتخاب سبک زندگی خود کاملا مختار و محترم است. اما این که به خاطر انتخاب این نوع سبک زندگی از سلامت خود و سایرین چشم پوشی کنیم امری نکوهیده و دور از اخلاق اجتماعی می باشد.

همیشه سلامتی به این معنی نیست که شما از بیماری های مقاربتی مانند ایدز، سوزاک، سفلیس، زگیل تناسلی و… جلوگیری کنید و خیالتان هم راحت باشد که دیگر از این بیماری ها در امان هستید!
شما باید از رفتار های جنسی پرخطر دوری کنید، ابتدا رفتار جنسی پررخطر را تعریف می کنیم : به اعمالی که در آن ضریب ابتلا به بیماری و.. بیشتر از ۱۰ درصد باشد، رفتار جنسی پرخطر می گویند.
شریک جنسی متعدد

اما چه رفتاری پر خطر است و چکار باید کرد

رفتار جنسی پر خطر انواع مختلف دارد، در ادامه چند نمونه از پرسش هایی که مخاطبین وبسایت تخصص کاندومک از کارشناسان سوال نموده اند را با شما در میان می گذاریم و پاسخ آن را به شرح توضیح خواهیم داد:

 • سوال :
 • من با مرد های زیادی رابطه جنسی دارم، این کار را با علاقه انجام می دهم و برای کسب درآمد نیست، اما بعضی هایشان با این که ظاهر آلت تناسلیشان زیاد سلامت به نظر نمی آید درخواست رابطه دهانی از من دارند، آیا اینکه کلاهک آلت تناسلی وارد دهان نشود و فقط با زبان بدنه آلت تحریک شود باز هم خطر دارد ؟
 • من شوهری دارم که به اجبار باید با او برای مدتی زندگی کنم، اما این را میدانم که با زنهای زیادی در ارتباط است، آیا رابطه دهانی با او خطرناک است ؟ پیشنهاد شما چیست ؟
 • جواب :
 • این نوع رابطه با این مشخصات بسیار پر خطر است، و اگر لثه، زبان، دیواره دهان، گلو و پوست لب دچار کوچکترین خونریزی حتی به اندازه سر سوزن نباشند شما حداقل از بیماری هایی مثل ایدز و سوزاک ممکن است در امان بمان بمانید، اما احتمال ابتلا به زگیل تناسلی که دور لب و بینی ایجاد میشود بسیار بالاست، این تنها یک زگیل نیست و عوارض مخرب تری هم دارد. اگر شریک جنسیتان این تقاضا را داشت از او بخواهید تا آلت تناسلی خود را با آب و صابون بشوید سپس از از کاندوم میوه ای با کیفیت استفاده کند. چرا کاندوم میوه ای با کیفیت ؟ به این دلیل که هنگام ارتباط دهانی چند مسئله مطرح است، یک اینکه یک جسم خارجی وارد دهان شما می شود، این جسم باید کاملا بهداشتی و دور از هرگونه مواد شیمیایی باشد تا به آن حساسیت نشان ندهید، دوم اینکه اگر جنس کاندوم خوب نباشد با اولین تماس دندان با کاندوم ممکن است کاندوم پاره شود، سوم این که کاندوم میوه ای باید طعم و مزه خوب و ارگانیکی داشته باشد تا شما را دچار مشکل نکند و حس خوبی به شما بدهد. لطفا دندانتان را به کاندوم نزدیک نکنید، هنگام ارتباط دهانی با یک دست پایین کاندوم را بگیرید تا خارج نشود، در صورت مشاهده کوچکترین پارگی، کاندوم میوه ای را خارج کنید و از او بخواهید کاندوم دیگری را استفاده کند. با همان کاندوم شروع به رابطه جنسی از واژن یا مقعد نکنید و قطعا کاندوم را عوض کنید.
  شریک جنسی متعدد

نکته : خانمهای که رابطه جنسی زیاد دارند یا به عبارتی شریک جنسی متعدد دارند سعی کنند همیشه یک تا دو بسته دوازده تایی از کاندومی که درباره آن توضیح دادیم در کیف خود داشته باشند زیرا قالبا آقایان در شرایط از قبل برنامه ریزی نشده به داروخانه یا وبسایت های معتبر مراجعه نمی کنند و کاندمی در کار نیست ! هیچ گاه فکر هزینه خرید کاندوم را به ذهنتان راه ندهید، هزینه استفاده نکردن از آن به مراتب بیشتر است!
شریک جنسی متعدد

 • سوال :
 • آیا تحریک کلیتوریس با زبان مشکلی ایجاد می کند و مرد باید حتما کاندوم زبانی داشته باشد و کاندوم زبانی ما را دربرابر انواع مشکلات و عفونت ها حفظ می کند ؟
 • جواب :
 • بیایید اول به چرایی پیدایش کاندوم زبانی سری بزنیم : کاندوم زبانی در کشور های اروپای و چین تنها به یک دلیل اختراع شد ، و آن هم برای تحریک هر چه بیشتر زنهای مسن و میانسال تا دوباره اعتماد به نفس خود را به دست بیاورند، روی کاندوم زبانی دارای برجستگی های تحریک کننده و زبری می باشد که با حرکت زبان لذت فوق العاده ای را به یک خانم مسن که بارها تجربه جنسی داشته و دیگر پوزیشن های جنسی و حرکات جنسی برایش جذابیت ندارد می دهد. اما باز هم می توانند آقایان از این نوع کاندوم ها استفاده کنند. به هر روی، موضوع اصلی این است که کاندوم زبانی حتی ۱ درصد هم شما را در مقابل بیماری محافظت نمی کند، باکتری های خطرناک و ویروس های مشکل ساز در بزاق دهان جاری می شوند، بزاق از روی زبان ترشح نمی شود بلکه از زیر زبان و قدد لنفاوی ترشح می شوند و با هر بار لیسیدن کلیتوریس ( چوچوله ) مقداری از آن به سمت واژن ( مهبل ) جاری می شود و احتمال ابتلا به هر نوع بیماری زیاد است. پس کاندوم زبانی به هیچ وجه کار کاندوم معمولی را انجام نمی دهد. خانم هایی که می خواهند تحریک شوند اما در صورت داشتن شریک جنسی متعدد بهتر است دو کار را حتما انجام دهند، اول اینکه به شریک جنسیشان بگویند دستان خود را با آب و صابون به مدت ۵ دقیقه بشوید، سپس کمی ژل روان کننده روی کلیتوریس و انگشتان شریک جنسیشان بمالند و از او بخواهند تا کلیتوریسشان را ماساژ دهد، کار دوم استفاده از کاندوم های تحریک کننده بانوان و کاندوم خاردار است که لذت خوبی را به شما القا می کند، البته این خارها نباید درشت باشند در این صورت به مرور دیواره واژن آسیب می بیند بخصوص خانم هایی که شریک جنسی متعدد دارند .

 

 • سوال :
 • آیا رابطه از عقب ( مقعد ) در صورتی که تنها سر آلت وارد شود یا اینکه با انگشت باشد ایجاد مشکل می کند ؟ زیرا شریک های جنسی من وقتی هیجانشان زیاد می شود به تذکر های من بی توجه هستند، فکر میکنند موقعی که آلتشان درون واژن من است اگر با انگشت مقعد من را تحریک کنند این کار به من لذت می دهد و بعد از انگشت آلتشان را در مقعد فرو می کنن.
 • جواب :
 • این در اصل دو سوال با دو جواب متفاوت است، سوال اول ارتباط مقعدی با انگشت است، که در این صورت زیاد مشکلی ایجاد نمی شود، البته این جدا از آن مسئله است که شریک جنسیتان به گفته های شما جامه عمل نمی پوشاند که یک مشکل فرهنگیست و کار زیادی از دست شما بر نمی آید، اما همین ارتباط انگشتی هم از جهاتی می تواند خطرناک باشد، به طور مثال اگر فرد مبتلا به بیماری، قبل از استفاده از کاندوم، دست خود را به آلت تناسلی مردانه اش زده باشد و انگشت او به ترشحات آلت تماس پیدا کرده باشد، قطعا شما دچار بیماری خواهید شد، غیر از این اگر ناخن های بلندی روی دستان وی مشاهده کردید این مسئله مسلم است که میلیون ها میکروب در آنجا زندگی و رشد می کنند که با میکروب بدن شما متفاوت است و ایجاد مشکل می کن. خیلی ها فکر میکنند چون مقعد جای کثیفی است، پس اگر شیئی کثیف وارد آن شد اشکالی ندارد. اما این را بدانید کلیه قسمت های بدن شما در مقابل کلیه میکروب های موجود در خارج از آن آسیب پذیر است. کاندوم انگشتی تا حدی به این مسئله می تواند کمک کند اما در حالت کلی انگشت به دلیل حرکات خمشی که دارد به دیواره روده آسیب وارد می کند و میزان آسیب پذیری روده را در مقابل بیماری ها بالا می برد.
 • سوال دوم در رابطه با ارتباط سر آلت با مقعد است، باید بگوییم هیچ تفاوتی ندارد و احتمال ابتلا به بیماری چه با یک سانتی متر دخول چه ورود تمامی آلت تناسلی به داخل مقعد هم برای مرد و هم برای زن وجود دارد. بهتری راه استفاده از کاندوم آنتی باکتریال است که هم مرد هم زن را در برابر این نوع رابطه جنسی ایمن نگاه می دارد البته به خانم هایی که رابطه جنسی با مردهای متعدد دارند توصیه می شود از کاندوم های روان کننده برای رابطه مقعد استفاده کنند، کاندوم روان کننده با دارا بودن ماده لوبریکانت باعث می شود دیواره های مقعد یا واژن آسیب نبیند، همچنین اگر به همراه آن از ژل روان کننده یا ژل تحریک کننده استفاده شود به دلیل آنتی باکتریال بودن برخی از ژل ها باز هم شما ایمن تر خواهید بود. اما توجه داشته باشید به هیچ وجه آلت خارج شده از مقعد نباید وارد واژن شود چه با کاندوم چه بی کاندوم این عمل انواع بیماری را به واژن شما منتقل می کند.
  شریک جنسی متعدد

سخن پایانی : رابطه جنسی متعدد به طور کلی ریسک ابطلا به بیماری های مقاربتی را تا ۸۰ درصد افزایش می دهد، سعی کنید تعدد آن را محدود به یک یا دو نفر کنید ولی کیفیت آن را بالا ببرید، مانند آموزش تکنیک های جدید به شریک جنسیتان برای بالا بردن لذت شما، استفاده از کاندوم تحریک کننده ، کاندوم خاردار ، کاندوم حلقوی ، کاندوم هایی که رایحه دلپذیری دارند مانند کاندوم میوه ای ، ژل تنگ کننده ، ژل تحریک کننده تمامی اینها به تحریک جنسی شما کمک می کند، سعی کنید بهداشتتان را رعایت کنید تا شریک جنسیتان تمایل داشته باشد خیلی از کارهای تحریک کننده را برای شما انجام دهد، اگر تعداد متعدد شرکای جنسیتان برای کسب درآمد یا هر مسئله ای که به خود شما مربوط است می باشد، سعی کنید همیشه همراه با خود کاندوم داشته باشید و بهترین نوع کاندوم را هم خریداری کنید، بدون کاندوم به هیچ وجه رابطه جنسی نداشته باشید حتی با فردی که کاملا به او اطمینان دارید.

منبع : وبسایت تخصصی کاندومک

مطالب مفید و خواندنی :

سوالاتی که زن ها خجالت می کشند بپرسند

عملکرد و روش مصرف ژل های بهداشتی چگونه است ؟

رابطه مقعدی و ابعاد مختلف آن

از ژل تاخیری استفاده کنیم یا اسپری تاخیری ؟

مزایای استفاده از کاندوم چیست ؟

عفونت ادراری ، دلایل ، پیشگیری ، درمان

رابطه جنسی ایمن و غیر ایمن چیست ؟

نکات بهداشتی که مردها باید رعایت کنند

 

محصولات کاندومک

ارسال شده در . نشانه گذاری پیوند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاندوم عروسکی گاو وحشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.