هیدرودرم – HYDRODERM

فرآورده های شرکت پارس حیان با برند هیدرودرم در قالب مسئولیت پارس حیان نسبت به نیاز مصرف کنندگان به تنوع محصول،برند و شکل بسته بندی، در ارتباط با توان تولید و با بهره گیری از تجربیات قبلی ،طراحی و تولید شده است.این گروه از محصولات با داشتن کیفیتی بالا رقیب مناسبی برای محصولات مشابه خارجی می باشند و از نظر شکل بسته بندی و تنوع محصولات در سطح بالایی از استاندارد قرار دارند.

هیدرودرم با تنوع بیش از ۳۰ نوع محصول شامل مجموعه های تخصصی زیر می باشد فرآورده های ضدآفتاب ،فرآورده های روشن کننده، فرآورده های جوان کننده و ضد پیری،فرآورده های لایه بردار،فرآورده های مراقبت از پوست های خشک و بسیار خشک،فرآورده های آنتی آکنه،فرآورده های موبر،فرآورده های محافظت از لب،فرآورده های محافظت از ناخن.

برند هیدرودرم لیدی به عنوان یک زیر گروه از برند هیدرودرم با مشخصه های ویژه ای طراحی شد. محصولات این برند برای اولین بار در ایران و به طور منحصر بفرد تولید و عرضه می شوند.هدف اصلی از تولید این محصولات پاسخ گویی به نیازهای بهداشتی تخصصی بانوان در دوران بارداری، شیردهی و قاعدگی و جوابگویی به نیاز جمعیت  جوان کشور می باشد.ارتقاء سطح بهداشتی بانوان  در کلیه سنین و مراحل زندگی با حساسیت های ویژه از دیگر اهداف تولید این محصولات است.
ژل بهداشتی بانوان نیز زیر مجموعه این خانواده می باشد که با خصوصیات بسیار منحصر به فردی که دارد تمامی توقعات یک خانم از جمله خوش بو کنندگی ، ضد قارچ و ضد باکتری بودن ، مرطوب کنندگی و لطافت را برآورده می کند.

محصولات کاندومک