اورس – Ours

شرکت اورس (Ours) با هدف تولید انواع فراورده های منتج از لاتکس در سال ۱۳۸۹ تاسیس و تولید خود را در صنعت کاندوم مردانه در ابتدای سال ۱۳۹۲ با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و به روزترین فن آوری دنیا آغاز نمود. انتخاب ماشین آلات و تجهیزات به دلیل حساسیت محصول و نیز در نظر گرفتن نیاز مصرف کنندگان با دقت و وسواس بسیاری صورت پذیرفته است. این مهم با بازدیدهای متعدد از شرکتهای صاحب نام این صنعت در چندین کشور اروپایی و آسیایی از جمله آلمان، مالزی، کره جنوبی و چین صورت پذیرفت که در نهایت یک شرکت آلمانی بعنوان تامین کننده ماشین آلات و فن آوری تولید با پیشینه ای بیش از ۶٠ سال در تولید کاندوم و ۲٠ سال ساخت تجهیزات انتخاب گردید.
هم اکنون در مرحله نخست، شرکت اورس (Ours) توان تولید ۱۲۰،۰۰۰،۰۰۰ قطعه کاندوم مردانه در سال را داراست که امکان ارتقا و افزایش این تعداد تا ۶۰۰،۰۰۰،۰۰۰ قطعه پیش بینی شده است.
طیف گسترده ای از انواع کاندوم چه از نظر مشخصه های فیزیکی و چه از نظر رایحه و دیگر افزودنی ها در اختیار مشتریان قرار داده شده است. انواع کاندوم با در نظر داشتن آناتومی و مشخصه های فیزیولوژیکی مصرف کننده ایرانی و خاورمیانه طراحی و تولید گردیده است. انواع اسانس و رایحه جهت تنوع بخشیدن به محصولات از بهترین برندها و معتبرترین سازندگان از کشورهای سوییس، آلمان و فرانسه استفاده شده اند. در کنار این افزودنی ها عامل تاخیری منحصر بفرد بنزوکایین (آلمان) امکان انتخاب و گزینش بیشتر را برای مشتریان فراهم ساخته است.
در راستای ارایه محصولی با کیفیت استانداردهای ملی و جهانی، تمامی مجوزهای لازم در ابتدای امر از وزارتخانه های صنایع ، بهداشت و درمان و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران اخذ گردیده اند. همچنین شرکت اورس (Ours) به عنوان اولین تولید کننده کاندوم در خاورمیانه موفق به اخذ استاندارد اتحادیه اروپا (CE) گردیده است تا تاییدی دیگر بر توانمندی صنعت کشورمان و کیفیت محصول تولیدی باشد.
امیدوار هستیم تا با سعی و تلاش مستمر تمامی عزیزان خدمتگزار در شرکت اورس (Ours) همواره محصولی در خور و شایسته مصرف کننده فهیم و مشتری ارزشمند ایرانی ارایه دهیم.
شرکت اورس (Ours) با دریافت تاییدیه های اداره کل محترم آزمایشگاه های غذا و دارو، دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس، در حال حاضر همکاری لازم را با تامین کالایی با کیفیت استانداردهای بین المللی در جهت برآورده شدن نیازهای مراکز بهداشتی و درمانی و واحدهای ارائه خدمات سلامت در سراسر کشور، در راستای ارتقای بهداشت جامعه دارد.

کاندوم اورز ours

محصولات کاندومک