روش های بزرگ کردن باسن

انواع روش های بزرگ کردن باسن

گلوتیوس ماکسیموس بزرگترین عضله بدن انسان است و با گلوتیوس مدیوس، گلوتیوس مینیموس و بافت چربی، به باسن شما شکل می دهد. باسن شما نه تنها در هنگام نشستن، پشتی را فراهم می کند بلکه عضلات برای پیاده روی، دویدن و بالا رفتن از پله ها مهم هستند. به طور کلی زنان با توجه به اختلافات جنسیتی باسن، ران و لگن بزرگتری نسبت به مردان دارند. در حالی که بعضی از افراد به طور طبیعی باسن بزرگتری دارند، کارهایی وجود دارد که می توانید برای افزایش و بزرگ کردن باسن خود در کوتاه مدت انجام دهید. تکنیک ها از فوری (بهبود حالت و وسایل آرایشی مانند لباس پوشیدن)، چند هفته تا یک ماه (تمریناتی که کمر، باسن و لگن و ران را هدف قرار می دهند)، به سرعت و دائمی (جراحی زیبایی) متفاوت می باشد.

بزرگ کردن باسن با لباس مناسب

۱- لباس هایی که توجه را به سمت ران ها و باسن شما جذب می کنند بپوشید

لباس هایی که موجب بزرگ نمایی ساعت شنی زنانه شما با تأکید بر لگن و باسن شما می شوند بپوشید، در حالی که میان تنه شما را صاف و مسطح می کنند. لباس و دامن هایی بپوشید که با یک خط A که در کمر و باسن تان قرار گرفته اند بپوشید، در حالی که شما نمی خواهید چیزی را که جذب تنتان است بپوشید، لباس هایی را انتخاب کنید که با برش های باریک که به بدن می چسبد.

 • به دنبال لباس های ساختاری یا متناسب باشید. از مواردی که کم هزینه هستند اجتناب کنید.
 • رنگ های متضاد را در نظر بگیرید. با یک تاپ درخشان رنگی با پایین تنه تیره بپوشید.
 • اطمینان حاصل کنید که دور کمر شما به خوبی مشخص شده است. تکه هایی را انتخاب کنید که حاوی مهره، پارچه توری در دور کمر باشند یا از لوازم جانبی مانند کمربند سینچ استفاده کنید. با انجام این کار، شما می توانید تصویر یک باسن بزرگتر را فقط در چند دقیقه ایجاد کنید.

۲- در زیر لباستان لباس زیر فرم دهنده بپوشید

لباس زیرهای فرم دهنده امروزی بسیار قابل ملاحظه تر و راحت تر از کمربند مادربزرگ شماست. مانند کمربند، شکل دهنده ها و لاغر کننده های بدن، زیر لباس پوشیده می شوند تا ران ها و یا میان تنه شما را صاف کنند، و یک شکل ساعت شنی را ایجاد کنند. کمربند برای منحنی دادن با کشیدن چربی از شکم به سمت ران و باسن تاکید می کند. این یک ترفند بزرگ برای افرادی است که بیشتر وزن خود را در اطراف معده حمل می کنند، و کمتر در سمت باسن. شورت و جوراب شلواری های فرم دهنده می توانند یک ترفند مشابه را به میزان کمتری انجام دهند. شما می توانید فرم دهنده ها را با هم ترکیب کنید تا بر قسمت های مختلف بدن خود تاکید کنید. یا تاکید را از یک سری قسمت های بدن تان بردارید. لباس هایی که ران ها و معده شما را بدون فشردن قسمت عقب بدن شما باریک می کنند، شکل یک باسن گرد و زاویه دارتر را به وجود می آورند.

 • فرم دهنده هایی را بخرید که میان تنه شما را صاف نشان دهند در حالی که باسن شما را بالا برده و لب های باسن تان را از هم جدا کند و یک ظاهر بزرگتر و شفاف تر به باسن تان بدهد.
 • فرم دهنده را در ابعاد کوچکتر از سایز بدنتان خریداری نکنید. نه تنها پوشیدن آن برای شما سخت تر خواهد شد، بلکه لباس های فرم دهنده بسیار تنگ می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود.

۳- با پوشیدن شلوار مناسب توجه همه را به باسن تان جلب کنید

با پوشیدن شلواری که در اطراف باسن تان جذب است و شل نیست خودنمایی کنید. این شامل پوشیدن شلوارهایی می شود که به راحتی می توانید آنها را بپوشید اما زیاد تنگ نیستند، از پوشیدن شلوارهای بگ یا شلوارهایی که بسیار گشاد هستند خودداری کنید و شلوارهایی را بپوشید که کمی طراحی در اطراف باسن دارند. تصمیم گرفتن درباره اینکه چه بپوشید بستگی زیادی به نوع بدن شما دارد.

 • اگر سینه های بزرگی دارید اما کمرتان باریک است (مخروط بستنی یا فرم مثلثی)، شما باید سینه هایتان را کوچکتر جلوه دهید و توجه را به سمت ران ها و باسن تان بکشید. دامن ها و پیراهن هایی را انتخاب کنید که بر روی باسن تان توجه دیگران را جلب می کنند. کمرتان را با پوشیدن ژاکت ها و تاپ ها و پیراهن های کمربند دار مشخص کنید. با پوشیدن کفش پاشنه بلند بدن خود را بلندتر جلوه دهید. از پوشیدن شلوار جین و یا شلوارهای تنگی که بر روی مچ پا حالت نوک تیز دارند اجتناب کنید. لباس های جذب بدن و پوشیدن یقه اسکی خودداری کنید.
 • اگر فرم بدنتان ماهیچه ای یا پسرانه است، سعی کنید از شلوار جین، شلوار یا دامن هایی که زیر یک سانتی متری در زیر کمر شما قرار می گیرند را استفاده کنید. سعی کنید منحنی هایتان را با لباس هایی خوش دوخت برجسته تر نشان دهید. برای افراد باریک، شلوار جینی را انتخاب کنید که دارای کمی تزئین بر روی جیب های پشت شلوار است مانند گلدوزی یا منجوق دوزی. از پوشیدن شلوارهای بزرگتر از سایز خودتان و شلوارهای گشاد اجتناب کنید.
 • اگر در بالا تنه کوچک اما پایین تنه بزرگتری دارید (شکل گلابی یا قطره اشک)، پس خوش شانس هستید که بطور طبیعی پایین تنه پهن تر و ران و باسن بزرگتری دارید. سعی کنید منظره متعادلی را ایجاد کنید، به خصوص اگر شما میان تنه و بازوهای لاغری دارید. از پوشیدن شلوار جین یا شلواری که در روی مچ پا نوک تیزتر می شود اجتناب کنید، پیراهن خود را داخل شلوارتان فرو نکنید و از پوشیدن ژاکت هایی که تا پایین کمرتان هستند خودداری کنید.

۴- پیراهن هایی را بپوشید که بدن تان را صاف تر نشان می دهند.

هنگامی که موضوع به بیشتر جلوه دادن باسن تان مربوط می شود دامن ها بیشتر از شلوار باسن تان را تخت جلوه می دهند، با این حال، پیدا کردن یک دامن مناسب به شکل بدن شما بستگی دارد. انواع رایج بدن عبارتند از: ساعت شنی یا عدد هشت، گلابی یا قطره اشک، اندام یک بدنساز و پسرانه، و مخروط بستنی یا مثلث شکل. بر اساس شکل، طول، رنگ و الگو، دامن های مختلف را امتحان کنید تا چیزی پیدا کنید که به شما می آید.

 • دامن مدادی شکل یا دامن قنداقی به بهترین شکل ممکن در اندام های ساعت شنی جلوه می کنند، اما باید از پوشیدن آنها در اندام های گلابی شکل و ورزیده اجتناب شود. این دامن ها را می توان با لباس های دیگر ترکیبی یا به تنهایی پوشید. دامن های پنبه ای به طور کلی در میان جوان ها محبوب تر هستند، در حالی که دامن های ساخته شده از پارچه های قوی تر به نظر حرفه ای تر می رسند. این دامن ها بر روی بدن تنگ تر می ایستند، بنابراین آنها منحنی های بدن شما را تا حداکثر بیشتر جلوه می دهند. آنها را با یک تاپ شل برای یک تیپ زدن عادی می توانید ست کنید و یا بلوز برای شیک تر به نظر رسیدن می توانید استفاده کنید.
 • دامن های پر زرق و برق دار، بر روی انواع بدن گلابی شکل بی نظیر به نظر می رسند. بر روی کمرتان که می خواهید ظریف تر از تمامی قسمت های بدن تان جلوه کند یک کمربند ببندید و با داشتن کمری ظریف و باسنی بزرگ زیبا ظاهر شوید. به نظر می رسد که کمر و باسن های بزرگ داشته باشید. این دامن ها اغلب به عنوان دامن اسکیت باز یا دامن دایره ای نامیده می شوند.
 • دامن های گرد با نوارها موجب ایجاد توهم باسن منحنی دار می شوند و به خوبی در بدن افرادی که دارای کمر باریک و باسنی کوچک هستند، مثل انواع بدن مثلثی و ورزیده ظاهر می شوند.
 • دامن های A-line در انواع بدن های ورزیده، مثلثی و گلابی زیبا دیده می شوند، اما باید از پوشیدن آن در میان زنان دارای اضافه وزن نسبتا زیاد و یا زنانی که دارای بدن منحنی دار زیادی هستند اجتناب شود.

ورزش برای بزرگ کردن باسن

۱- ورزش هایی که باسن تان را فرم می دهند را انجام دهید

ورزش هایی که باسن شما را فرم می دهند، همان هایی هستند که بر روی عضله گلوتوس شما وقتی که روی ران ها و لگنتان ورزش می کنید کار می کنند. رانتان را بلند کنید و به داخل بچرخانید. خوشبختانه بیشتر ورزش هایی برای بزرگ کردن باسن تان و محکم کردن عضله گلوتوستان در خانه و بدون تجهیزات کم یا حتی هیچ تجهیزاتی می توانند انجام شوند. ورزش هایی که در خانه انجام پذیرند شامل این ها می باشند: اسکوات،‌ لانژ،‌ پل زدن باسن، لانژ افقی، لیفت پا و گسترش دادن پا. اگر نیاز به سوزاندن کمی چربی دارید سعی کنید در میانه انجام دادن تمریناتتان دو دقیقه ورزش هوازی برای کل بدن تان را انجام دهید. همانند:‌ (دویدن، پروانه زدن، طناب زدن) سعی کنید این کار را در میان هر چند مجموعه انجام دهید تا قلب تان به پمپاژ کردن خون به خوبی ادامه دهد.

 • اگر تازه شروع کرده اید، با تکرار انواع تمارین مختلف شروع کنید. و در نهایت تمارین را پیشرفته تر کنید. سعی کنید هر روز سه مجموعه از پنج تکرار را انجام در دهید. در نهایت با توجه به میزان راحتیتان آن را به سه مجموعه از ۱۰ تا ۱۵ تکرار در هر روز برای ۶ روز هفته انجام دهید.
 • اگر این تمرینات را هر روز مرتبا انجام دهید، در ۲ الی ۳ هفته نتایج را مشاهده خواهید کرد.

۲- با انجام دادن تمرین های کم شدت شروع کنید

تمرین های پل زدن نه تنها به شما در داشتن باسنی دایره ای شکل کمک می کنند، بلکه از آسیب دیدن هنگام ورزش دادن و محکم کردن عضله های باسن تان و کمرتان جلوگیری می کنند. در ابتدا به پشت دراز بکشید و سرتان رو به بالا باشد. در حالی که باسن تان را محکم فشار می دهید لگنتان را بالا بیاورید تا از شانه تا لگنتان در امتداد یک خط صاف قرار بگیرید. در این حال برای ۳ ثانیه بمانید. و بعد بدن تان را به حالت شروع بازگردانید. سه مجموعه از ۱۰ بار تکرار هر روز انجام دهید. و در فاصله انجام دادن دور بعدی تمرین یک استراحت کوتاه بکنید.

 • این تمرین را با دیگر تمرین های شکل دادن باسن ترکیب کنید تا یک روتین ورزشی روزانه برای خودتان بسازید.

۳- پلانک ها را بخش مرکزی تمرین روزانه تان قرار دهید.

پلانک ها یک ورزش عالی برای تمامی قسمت های بدن هستند و برای محکم کردن و شکل دادن عضله گلوتوس، شانه و بازوها و عضلات شکمی شما به کار می روند. برای گرفتن بیشترین نتیجه، این مهم است که شما تمرین را به درستی انجام بدهید. برای یک پلانک ساده،‌ در حالت دراز و نشست بر روی زمین قرار بگیرید. آرنجتان را نود درجه خم کنید و ساعدهایتان را به سوی زمین خم کنید. در این حالت آرنج و ساعد و مشتتان باید صاف روی زمین باشند و وزن شما را تحمل کنند. مطمئن شوید که آرنج هایتان دقیقا زیر شانه هایتان هستند و پنجه هایتان را زیر پایتان خم کنید و شکمتان را تو بکشید. بدن تان را صاف کنید تا یک خط صاف از ستون فقرات تان تا گردن و سرتان شکل بگیرد. در نهایت، عضلات شکم و باسنتان را با سفت کردن آنها تقویت کنید. برای سی ثانیه در این حالت بمانید و سپس شل کنید. این کار را برای ۳ بار تکرار کنید.

 • این تمرین را با تغییر دادن آن به یک پلانک یک طرفه تغییر دهید. آرنج تان را ۹۰ درجه خم کنید و آن را دقیقا زیر شانه هایتان قرار دهید. پا و لگنتان را از روی زمین بلند کنید و بدن تان را در یک حالت مورب قرار دهید. و وزن تان را روی پاهایتان، آرنج و ساعدتان بندازید. گلوتوس و عضلات شکمی تان را سفت کنید و در این حالت برای حداقل سی ثانیه بمانید. این کار را برای هر طرف سه بار تکرار کنید.
 • زمانی که می خواهید پلانک یک طرفه یا پلانک ساده جلو انجام دهید،‌ یک پایتان را برای ۵ تا۱۰ ثانیه بالاببرید و نگه دارید. ترکیب کردن لیفت پا با پلانک می تواند به شما یک ورزش اضافه گلوتوس بدهد.
 • از آسیب دیدن در هنگام ورزش کردن به وسیله استفاده از یک تشک یوگا یا روی زمین فرش شده جلوگیری کنید.
 • پلانک ها یک راه عالی برای تمرین کردن وزنه برداری هستند. زمانی که بتوانید در یک پلانک برای ۱ تا ۲ دقیقه بمانید شما در یک فرم خوب برای تمرین های سنگین وزن هستید.

۴- حرکات تنهایی پا همانند لانژ را انجام بدهید

آموزش یک جانبه که در آن شما بر یک طرف بدن تان و در یک زمان خاص تمرکز می کنید به شما کمک می کند تا با ثبات در یک زمان بر روی یک منطقه از بدن تمرکز کنید. تمرینات لانژ تمرینات عالی برای عضله گلوتوس می باشند و می تواند به آماده سازی و تقویت گلوتوس ها برای تمرینات وزنه برداری مانند ددلیفت ها کمک کننده باشند. همانند پلانک، تکنیک لانژ و فرم مناسب برای جلوگیری از آسیب و استفاده بیشتر از تمرین شما ضروری است. برای انجام دادن یک لانژ ثابت، صاف بایستید، شانه ها و پشتتان را در یک حالت آرام قرار بدهید و چشمانتان را به روی یک نقطه رو به رویتان متمرکز کنید. و در حین انجام دادن تمرین سعی کنید بر روی همانجا متمرکز بمانید. به جلو با پا قدم بردارید و لگنتان را تا جایی پایین بیاورید که هر دو زانویتان جلویتان هستند و پاها در زاویه ۹۰ درجه قرار دارند. در این حالت مطمئن شوید که زانوی جلویی تان در یک موقعیت درست بالای مچتان قرار دارند. زانوی پشتیتان را بالا نگه دارید اما نگذارید که زمین را لمس کند. برای ۳ تا ۵ ثانیه در این حالت بمانید قبل از اینکه به حالت شروع برگردید. سه مجموعه از ۱۰ لانژ را بر روی هر پا انجام دهید.

 • با انجام دادن یک لانژ در حین راه رفتن خود را به چالش بکشید. به جای اینکه به حالت شروع تان برگردید با پای جلویی تان به عقب بروید و با آن یکی پایتان یک قدم به جلو به همراه انجام دادن یک لانژ بردارید. از فشار آوردن به زانو با برداشتن قدم های کوتاه تر و آرام تر انجام دادن تمرین جلوگیری کنید. مهم ترین چیز تکنیک، و تراز بودن و تعادل است. و سرعت مهم نیست.
 • به شدت لانژهایتان با اضافه کردن وزنه و ترکیب کردن فرورفتگی های دوطرفه بیافزایید. یک دمبل را در هر دستتان نگه دارید و هنگامی که به جلو لانژ می زنید آرنج تان را خم کنید و هالتر را به سمت شانه هایتان ببرید.
 • اسکوات های تکی پا یکی دیگر از تمریناتی است که گلوتوس شما را محکم می کند و می سازد. بر روی یک پا بایستید و زانویتان را خم کنید مطمئن شوید که زانویتان با آرنج تان هم تراز است. آن یکی پای خودتان را تا زانویتان بالا ببرید. شما می توانید از دست هایتان هم برای ایجاد تعادل استفاده کنید. پاشنه تان را بر روی زمین فشار دهید و در این حالت برای ۱۰ تا ۱۵ ثانیه بمانید. سه مجموعه از ۱۰ تا بر روی هر پایتان انجام دهید. از اسکوات های سطحی تر برای شروع استفاده کنید وسعی کنید با هر بار تکرار آن را عمقی تر کنید.

بزرگ کردن عضله های باسن با استفاده از وزنه

۱- از طریق وزنه برداری حجم اضافه کنید

هنگامی که شما با انجام دادن تمرینات غیر وزنه برداری همانند پل زدن و دویدن و… احساس راحتی می کنید می توانید به تمرینات خود، تمرینات حجم گیری را نیز اضافه کنید تا باسن تان را تقویت و خوش فرم تر کنید. بهترین تمرینات وزنه برداری برای حجم گرفتن باسن شما اسکوات و ددلیفت هستند. اگر تازه این گونه از تمرینات را شروع کرده اید اسکوات زدن و ددلیفت زدن را بدون وزنه امتحان کنید. و در نهایت وزنه اضافه کنید.

۲- با اسکوات زدن ساده شروع کنید

برای یک اسکوات پایه، میله را با وزنه یا بدون وزنه پشت گردن تان قرار دهید. آن را با کف دستتان نگه دارید. پاهای خود را به عرض شانه از هم باز کنید و تا جایی که می توانید پایین بروید. بایستید و تکرار کنید ۳ مجموعه ۳ تا ۵ بار تکرار را انجام دهید. سعی کنید با هر تکرار وزن اضافه کنید.

 • برای یک اسکوات شدید تر، جلوی قفسه سینه خود یک وزنه را با هر دو دست نگه دارید. با بازوهای خود را در جلوی تان کش بدهید و پاهایتان را به عرض شانه از هم باز کنید. در حالی که وزنه را نگه داشته اید، زانوهای خود را خم کنید و به سمت پایین اسکوات بزنید. پشتتان را صاف نگه دارید و به یک نقطه مستقیم در روبروی تان متمرکز شوید. ۳ مجموعه از ۱۰ تکرار را انجام دهید.
 • برای یک اسکوات قطره ای، یک دمبل را به صورت عمودی در کنار قفسه سینه خود نگه دارید. از دو دست استفاده کنید تا سر دمبل را به عنوان یک گلدان سنگین در دستتان نگه دارید. پاهایتان را به عرض شانه از هم باز کنید و عضلات شکمی تان را با سفت کردنشان تحریک کنید. باسن تان را به عقب بدهید و زانوهایتان را خم کنید تا جایی که می توانید پایین تر بروید بدون اینکه به زمین برخورد کنید. پشت تان را صاف نگه دارید و چشمانتان را بر روی یک نقطه ای در روبروی تان متمرکز کنید. قبل از اینکه به حالت شروع برگردید برای چند ثانیه در همان حالت بمانید و سه مجموعه از ۱۰ تا ۱۵ بار تکرار کنید .

۳- بر روی وزنه برداری و ددلیفت تمرکز کنید.

ددلیفت ها یک تمرین کامل بدن را فراهم می کنند. کمرتان بازوهایتان و ران هایتان را محکم می کنند و به باسن تان حجم می دهند. میله را با وزنه یا بدون وزنه روی زمین روبروی تان قرار دهید عمیقا نفس بکشید و برای اسکوات زدن به پایین بروید. وزنه را از روی زمین با استفاده از سفت کردن پاهایتان بردارید. مطمئن شوید که کمرتان صاف است و بازوهایتان مستقیم قرار گرفته اند و میله به بدن تان مستقیما چسبیده است. همچنین مهم است که شانه، تنه و باسن شما با همان سرعت بلند شوند. همانطور که ایستاده اید، تصور کنید که پایتان را بر روی زمین فشار می دهید. اطمینان حاصل کنید که حرکات شما نرم و آگاهانه است، آن زمانی که می خواهید وزنه را بلند کنید محکم نفس بکشید. به بالا کشیدن تا زمانی که مطمئن شوید صاف ایستاده اید ادامه دهید. حرکت را حفظ کنید. پاهای شما باید صاف باشد، زانوها قفل شده، با شانه هایی به سمت عقب و قفسه سینه تان به سمت جلو. بازوهایتان را مستقیم نگه دارید. میله را بالاتر از ران هایتان نبرید. سه نفس عمیق بکشید و وقتی می خواهید به عقب برگردید نفستان را حبس کنید.

 • سه مجموعه از ۳ تا ۵ تکرار را انجام دهید. مستقیما از تکرار اولی به دومی بروید. اگر نیاز به استراحت کردن دارید فقط این کار را برای چند ثانیه انجام دهید. شما می توانید استراحتی طولانی تر در حد یک یا دو دقیقه در میانه انجام دادن مجموعه ها بکنید.
 • هنگام گذاشتن هالتر بر روی زمین آن را پرتاب نکنید, و مطمئن شوید که صفحه ها را به آرامی بر روی زمین گذاشته اید.
 • قبل از شروع قاعدگی، ۵ تا ۱۰ دقیقه به وسیله تمرینات ساده و پویا (مانند لانژ) بدن تان را گرم کنید تا خون به عضلات و مفاصل اسکلت بدن شما در بالا و پایین بدنتان برسد.
 • وزنه برداری فقط باید تحت نظارت یک مربی حرفه ای انجام شود. هرگز نباید به تنهایی این کار را امتحان کرد. اگر احساس می کنید که فرم خود را از دست داده اید، به جای ادامه دادن، هالتر را رها کنید.

بزرگ کردن باسن با استفاده از راه های دیگر

۱- صاف بایستید و حالت تان را بهبود ببخشید

با حالت خوبی ایستادن باعث می شود که بدن تان زیباتر، جوانتر، و دارای انحنای بیشتری به نظر برسد. شما خواهید فهمید که یک ستون فقرات صاف نه تنها باعث بهتر جلوه کردن باسن تان می شود بلکه برای شانه ها و کمر و پشت تان هم هنگام ایستادن مفید است. این مهم است که برای درست ایستادن در حالت ایستاده و نشسته تمرین کنید.

 • هنگامی که ایستاده اید وزن خود را بر روی توپ های پای خود قرار دهید، زانو های خود را کمی خم کنید، پاها را به عرض شانه باز کنید و به بازوهایتان اجازه بدهید که به طور طبیعی در دو طرف بدن آویزان باشند. شانه های خود را باید به عقب بندازید، شکم خود را داخل بدهید، و سرتان را با شانه هایتان در یک خط قرار بدهید.
 • هنگام نشستن، پای خود را روی زمین قرار دهید و کمی فاصله بین ران ها را حفظ کنید و پاهایتان را روی هم نیاندازید. شما باید با شانه های راحت و ساعدهایی به موازات زمین بنشینید. از نشستن برای مدت زمان طولانی اجتناب کنید چون این کار می تواند عضلات گلوتوس شما را ضعیف کند.

۲- بر روی عضلات شکم و میان تنه تان تمرکز کنید

داشتن یک شکم صاف تر باعث می شود که باسن تان بزرگتر به نظر برسد. برای به حداقل رساندن زمان و به حداکثر رساندن نتایج، شما باید به ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش متعهد باشید. هدف این است که وزن تان را در ناحیه میان تنه خود از دست بدهید و نه در ران ها و باسن تان.
تمرینات شکم را به ورزش هایی که برای بزرگ شدن باسن تان انجام می دهید اضافه کنید. این کار به تقویت عضلات شکمی شما می انجامد و نتیجه ش داشتن شکمی صاف است.

 • از غذاهایی مانند سیب زمینی (سیب زمینی شیرین خوب است زیرا فیبر زیادی دارد) پرهیز کنید. رژیمی بگیرید که غنی از فیبر و پروتئین است و کربوهیدرات در آن به مقدار کمی وجود دارد و بر روی گوشت کم و چربی های مفید که در ماهی سالمون، مغزها و روغن زیتون یافت می شوند تمرکز کنید.
 • با برنامه غذا بخورید. این شامل خوردن بزرگترین وعده غذایی تان پس از ورزش کردن و به هنگام صبحانه است. و بین هر دو وعده غذایی یک میان وعده بخورید تا اشتهایتان را کنترل کنید و متابولیسم تان را تنظیم کنید. به آرامی و به طور کامل غذایتان را بجوید و از نان سفید و نوشیدنی هایی که در کیسه یا جعبه ارائه می شوند استفاده نکنید.
 • با استفاده از ۶ تا ۷ ساعت خوابیدن در روز از افزایش وزن جلوگیری کنید، به ویژه در شکمتان.

۳- عمل پروتز باسن انجام دهید

شاید سریع ترین، اما گران ترین و افراطی ترین راه برای به دست آوردن باسنی بزرگتر، این است که زیر چاقوی جراحی بروید. سالیانه بیش از ۱۰،۰۰۰ عمل پروتز باسن در ایالات متحده هر سال توسط جراحان مجاز شناخته شده توسط جامعه جراحان پلاستیک آمریکا انجام می شود. عمل ها شامل پیوند چربی یا انتقال چربی، ایمپلنت های باسن و بالابردن باسن می باشند.

 • جراحی پلاستیک باید زمانی که تمام گزینه های دیگر مورد نظر گرفته شده و امتحان شده اند، و تنها باید توسط یک پزشک حاذق در یک محیط استریل انجام شود.
 • عوارض جراحی پروتز باسن شامل: عفونت، خونریزی، آسیب عصبی، زخم، پارگی ایمپلنت، لخته شدن خون، ترومبوز ورید عمقی، عدم تقارن و سایر خطرات دیگر هستند.

منبع: رسانه دکتر سلامت

کاندومک / خرید اینترنتی انواع کاندوم ، اسپری تاخیری ، ژل تاخیری ، ژل روان کننده ، ژل تنگ کننده ، ژل گرم کننده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.